«ПОЛІТИКА БЕЗ ПРАВИЛ» Чи закінчився Майдан?

20:00 25.02.2021

«ПОЛІТИКА БЕЗ ПРАВИЛ» Чи закінчився Майдан? Їхні душі з неба продовжують охороняти Україну. Сьогодні ми згадуємо одну із трагічних сторінок своєї історії й вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні. З часів протистояння на Майдані минуло сім років. За ці роки Україна пережила величезну кількість драматичних та героїчних подій. Однак чи можна вважати Революцію гідності завершеною. Чи досягнув Майдан усіх поставлених тоді цілей? Якою була ціна свободи? Що можна вважати перемогами українського суспільства й політиків сім років по тому, а що - зрадами? Гості: Надія Савченко — Народний депутат України 8 скликання, учасник антитерористичної операції на Донбасі Олег Дунда - Народний депутат України 9 скликання від партії “Слуга народа” Тарас Чорновіл — Народний депутат України 3,4,5 та 6 скликань, політолог Олесь Доній — Народний депутат України 6 та 7 скликань, керівник Мистецького об'єднання «Остання Барикада» Олексій Бик — громадський активіст, представник партії “Національний корпус”, ветеран російсько-української війни у складі Добровільного українського корпусу “Правий сектор” Микола Греков - очільник окупованого м.Олександрівськ у Луганській області

LIVE
Телепрограма
16:00
Світ кіно
17:00
Ток-шоу Політика без правил
19:15
Остання крапля
19:30
Правда тижня
19:57
Прогноз погоди
20:00
Valevska SHOW
21:30
Світ кіно
Чи потрібно Україні прагнути в НАТО?
Щороку Росія погрожує великою війною Україні. Президент Володимир Зеленський заявив, що єдиною гарантією безпеки для нас буде вступ до НАТО. Деякі країни Альянсу висловлюють підтримку таких прагнень, однак ряд експертів говорить про малоймовірність прийняття України до НАТО та лякають тим, що це ще більше спровокує Кремль.
COVID-19 Україна
Хворих: 1 946 510
Нових випадків: 10 282
Одужало: 1 482 079
Померло: 39 786
Протестовано: 8 942 671


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook