«ЩО ВІЩУЮТЬ ЗІРКИ?»: ексклюзивний гороскоп від «ПравдаТУТ LIVE» на вівторок, 30 березня

14:19 30.03.2021

Вірити чи не вірити гороскопам – обирати Вам. А от те, що гороскоп від «ПравдаТУТ LIVE» підніме вам настрій – це факт! ОВЕН Робота - беріться за нову роботу і не дозволяйте нікому вам заважати. Сім’я - сьогодні треба бути менш імпульсивним, більше терпіння Любов - сьогодні вас очікує побачення про яке ви завжди мріяли. Будьте у всій красі. ТЕЛЕЦЬ Робота - сьогодні не найкращий час для початку нового. Подумайте як покращити те що маєте. Сім’я - вдалий день для ремонту на дачі, разом з усією сім’єю. Любов - сьогодні треба чітко зрозуміти, що вам потрібно насправді. БЛИЗНЮКИ Робота - до обіду на вас чекають несподіванки - все буде на багато краще ніж ви уявляли. Сім’я - вдалий день для планування відпустки. Любов - сьогодні ви повністю готові до карколомних пригод. Ловіть момент. РАК Робота - сьогодні для вас добре йти на поступки. Коллеги будуть на вашій стороні. Сім’я - сімейні стосунки можуть погіршитися через вашу жагу до свободи. Будьте обачливішими. Любов - вміння вигідно себе подати принесе свої плоди. ЛЕВ Робота - робіть витрати більш раціональними. Не всі активи коштують дорого саме сьогодні. Сім’я - сьогоднішній вечір присвятити повністю сім’ї - ось найважливіший ваш проект. Любов - Лев вийшов на полювання, і сьогодні зустріне саме ту або того. ДІВА Робота - сьогодні багато несподіваного, тому увімкнути тверезий розум це найкраще. Сім’я - ваші стосунки вийдуть на якісно новий рівень. Любов - любіть себе більше і вас полюбить увесь світ. ТЕРЕЗИ Робота - вдалий день для нових проектів. Зірки сьогодні вам посміхаються. Сім’я - приготувала для вас сюрприз який вас приголомшить. Любов - жінкам будуть дарувати тепло та ніжність, чоловіки будьте галантними. Кожен отримає те чого бажав. СКОРПІОН Робота - сьогодні ви отримаєте дуже хорошу новину. Сім’я - головне розуміння і повага. Любов - не погоджуйтесь на все що пропонують, саме так дочекаєтесь своє. СТРІЛЕЦЬ Робота - краще сьогодні попрацювати на природі. Сім’я - для того щоб був результат потрібні зусилля - міцна сім’я це робота двох. Любов - вдалий день для знайомств. Не відмовляйте тим, хто хоче з вами познайомитись. КОЗЕРІГ Робота - користуйтесь інтуіцією і мозком. Ви точно можете зробити з провалу успіх. Сім’я - не завадить нагадати рідним, что ти їх любиш. Любов - не нав’язуйтесь тому, хто до вас байдужий. Ви заслуговуєте кращого. ВОДОЛІЙ Робота - не важливо які збитки сьогодні. Завтра прибуток примножиться. Сім’я - вже сьогодні плануйте сімейні вихидні - вони будуть неймовірні. Любов - не дозволяйте ображати ваші почуття. Ви того не варті. РИБИ Робота - на риб чекає підвищення по роботі. Будьте уважні. Сім’я - ваша сім’я вас дуже сильно любить. Не соромтесь говорити про свої почуття. Любов - від коли ви полюбили себе, вас полюбив світ! Любов для вас рушійни сила всього.

LIVE
Телепрограма
19:15
Остання крапля
19:30
Правда тижня
19:57
Прогноз погоди
20:00
Valevska SHOW
21:30
Світ кіно
Чи потрібно Україні прагнути в НАТО?
Щороку Росія погрожує великою війною Україні. Президент Володимир Зеленський заявив, що єдиною гарантією безпеки для нас буде вступ до НАТО. Деякі країни Альянсу висловлюють підтримку таких прагнень, однак ряд експертів говорить про малоймовірність прийняття України до НАТО та лякають тим, що це ще більше спровокує Кремль.
COVID-19 Україна
Хворих: 1 946 510
Нових випадків: 10 282
Одужало: 1 482 079
Померло: 39 786
Протестовано: 8 942 671


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook