Новини

«Динамо» і «Шахтарю» довелося двічі відіграватися

Два українські футбольні клуби напередодні зіграли матчі однієї шістнадцятої фіналу Ліги Європи. І що цікаво, як і київському «Динамо», так і донецькому «Шахтарю» довелося двічі відіграватися. Та команди з боєм вибили нічию й завершили з рахунками 2:2. Біло-сині зустрічалися з грецьким «Олімпіакосом» на виїзді. Після першого голу суперників на дев’ятій хвилині відігрався Віталій Буяльський. Та під кінець першого тайму греки знову вийшли вперед.

Проте крапку поставили таки – Беньямін Вербич забиває на вісімдесят дев’ятій хвилині. Матч-реванш пройде вже в українській столиці 21 лютого. На гірників чекав такий же сценарій – у Харкові «Шахтар» приймав «Айнтрахт» з Франкфурта. Не дивлячись на чисельну перевагу суперників, адже українці майже з початку матчу залишилися вдесятьох, наші хлопці вибороли нічию. Забивали Марлос та Тайсон.