«ЩО ВІЩУЮТЬ ЗІРКИ?»: ексклюзивний гороскоп від «ПравдаТУТ LIVE» на п’ятницю, 2 квітня

18:24 02.04.2021

Сім’я -  У першій половині дня можуть виникнути сімейні розбіжності. Вам потрібно навчитися стримувати свої емоції, щоб уникнути конфлікту. Любов - Практики з візуалізації і медитації допоможуть відновити енергетику. Зробіть це разом із коханою людиною і гармонія гарантована. ВОДОЛІЙ Робота -  У другій половині дня будь уважніше при оплаті великих покупок. Беріть товарні чеки і перевіряйте можливі дефекти  товару. Сім’я -  Сьогодні родина Вас підтримає. Не забувайте говорити близьким теплі слова. Це для них - ніби крила. Любов - Сьогодні варто зайнятися своєю зовнішністю. Перегляньте свій гардероб, позбудьтеся від зайвого. Змінивши зачіску  -  підкресліть свої переваги і привабливість. РИБИ Робота - Вранці можуть виникнути складнощі в роботі побутової техніки. Не намагайтеся усунути їх самостійно. Зверніться до фахівців. Сім’я - У другій половині дня варто зателефонувати друзям. Спілкування принесе приємні емоції. Любов - Увечері намагайтеся не приймати близько до серця критику на свою адресу. Кохана людина хоче, як краще. Не перетворюйте усе на “як завжди”.

LIVE
Телепрограма
19:15
Остання крапля
19:30
Правда тижня
19:57
Прогноз погоди
20:00
Valevska SHOW
21:30
Світ кіно
Чи потрібно Україні прагнути в НАТО?
Щороку Росія погрожує великою війною Україні. Президент Володимир Зеленський заявив, що єдиною гарантією безпеки для нас буде вступ до НАТО. Деякі країни Альянсу висловлюють підтримку таких прагнень, однак ряд експертів говорить про малоймовірність прийняття України до НАТО та лякають тим, що це ще більше спровокує Кремль.
COVID-19 Україна
Хворих: 1 946 510
Нових випадків: 10 282
Одужало: 1 482 079
Померло: 39 786
Протестовано: 8 942 671


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook