МВФ виділить допомогу 28 країнам для боротьби з Covid-19

01:04 06.04.2021

Міжнародний валютний фонд вирішив допомогти 28 бідним країнам у боротьбі з пандемією коронавірусу. Країнам виділять кошти з Трастового фонду, а також спишуть частину боргів.

Про це повідомили в МВФ.

Допомогу від МВФ отримають 28 країн, серед яких Афганістан, Ємен, Ефіопія, Того, Нігер та Буркіна-Фасо.

Цю фінансову допомогу МВФ бідні країни мають використати на боротьбу з пандемією коронавірусу, оскільки вона, може ще більше посилити розрив між ними та розвинутими державами.

Це вже третій транш допомоги бідним країнам від МВФ. Минулого року, після початку пандемії коронавірусу, МВФ звільнив на 6 місяців від сплати за боргами 25 найбідніших країн світу, а у жовтні також виділив ще один транш допомоги.

Крім того, у МВФ не виключають надання подальшої допомоги бідним країнам протягом цього року, але поки остаточне рішення щодо цього не ухвалили.

Раніше перший заступник голови Міжнародного валютного фонду (МВФ) Джеффрі Окамото заявив, що на тлі пандемії коронавірусу глобальна економіка відновлюється швидше, ніж очікувалося, і водночас більш нерівномірно. «У січні ми прогнозували зростання світової економіки у 2021 році на рівні 5,5%. Однак з'являються перспективи більш швидкого відновлення завдяки додатковому бюджетному стимулювання, особливо у США, і перспективам більш масштабної вакцинації», – зазначив Окамото. Однак, за його словами, збільшується і розрив між розвиненими економіками й економіками, що ще розвиваються, що є тривожним знаком для світу.

LIVE
Телепрограма
19:15
Остання крапля
19:30
Правда тижня
19:57
Прогноз погоди
20:00
Valevska SHOW
21:30
Світ кіно
Чи потрібно Україні прагнути в НАТО?
Щороку Росія погрожує великою війною Україні. Президент Володимир Зеленський заявив, що єдиною гарантією безпеки для нас буде вступ до НАТО. Деякі країни Альянсу висловлюють підтримку таких прагнень, однак ряд експертів говорить про малоймовірність прийняття України до НАТО та лякають тим, що це ще більше спровокує Кремль.
COVID-19 Україна
Хворих: 1 946 510
Нових випадків: 10 282
Одужало: 1 482 079
Померло: 39 786
Протестовано: 8 942 671


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook