Деякі депутати перехворіли на Covid тричі – Стефанчук

12:03 06.04.2021

Майже 200 народних депутатів мали позитивний тест на коронавірус, а деякі перехворіли тричі. Про це в інтерв’ю «Главкому» розповів перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук.

«Рада змінила календарний графік, аби було менше пленарних засідань і не було скупчень, бо більше 170 депутатів уже перехворіли на Covid, а деякі перехворіли тричі. Ми зібралися на позачергове засідання і в принципі будемо збиратися для вирішення важливих питань, аби законотворча діяльність не припинялася. Звичайно, такі епідемічні стрибки загальмовують діяльність, але я дуже сподіваюся, що з основними задачами ми впораємося», – розповів Стефанчук.

Він підкреслив, що Рада не пішла на карантин – депутати працюють у комітетах та з виборцями.

Нагадаємо, міська влада Києва ввела карантин у столиці до 9 квітня. Верховна Рада ухвалила постанову і змінила графік роботи – наступне пленарне засідання відбудеться 13 квітня.

Водночас парламент збирався на позачергові засідання. Так, 30 березня Верховна Рада схвалила постанову про проведення позачергових виборів харківського міського голови. Також підтримала зміни до закону «Про приватизацію державного і комунального майна», які дозволяють проведення аукціонів із продажу об’єктів «великої» приватизації у період карантину.

Також Верховна Рада схвалила в другому читанні законопроєт №3553 про створення територіальних центрів комплектування та соцпідтримки. Цей закон дозволить у разі потреби за добу мобілізувати резервістів.

Раніше колишня представниця фракції «Слуга народу», а нині депутатка від групи «За майбутнє» Анна Скороход заявила, що вже втретє захворіла на коронавірус.

LIVE
Телепрограма
19:30
Правда тижня
19:57
Прогноз погоди
20:00
Valevska SHOW
21:30
Світ кіно
Чи потрібно Україні прагнути в НАТО?
Щороку Росія погрожує великою війною Україні. Президент Володимир Зеленський заявив, що єдиною гарантією безпеки для нас буде вступ до НАТО. Деякі країни Альянсу висловлюють підтримку таких прагнень, однак ряд експертів говорить про малоймовірність прийняття України до НАТО та лякають тим, що це ще більше спровокує Кремль.
COVID-19 Україна
Хворих: 1 946 510
Нових випадків: 10 282
Одужало: 1 482 079
Померло: 39 786
Протестовано: 8 942 671


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook