Байден переніс термін вакцинації від Covid-19 для всіх повнолітніх американців

08:45 07.04.2021

Вакцинація від Covid-19 буде доступна для всіх повнолітніх американців вже з 19 квітня, заявив президент США Джозеф Байден під час виступу в Білому домі, передає «Інтерфакс-Україна».

«Я оголошую, що наш орієнтир переноситься з 1 травня на 19 квітня для всієї країни. Це означає, що з 19 квітня в кожній частині цієї країни кожен дорослий віком 18 років і старше зможе пройти вакцинацію», – відзначив Байден.

Він додав: «Більше жодних правил, що збивають з пантелику, жодних заплутуючих обмежень».

Байден наголосив, що вакцина стане доступна для абсолютно всього дорослого населення.

Раніше американська адміністрація планувала зробити доступною вакцинацію для всіх, а не тільки для особливих груп населення, до 1 травня.

У разі, якщо цей план реалізується, це означатиме скасування в США обмежень для вакцинації від коронавірусу за віком, станом здоров'я та іншими категоріями.

Спочатку влада США планувала щодня робити 1 млн щеплень від коронавірусу. При цьому, за словами радника Білого дому з реагування на пандемію Енді Славітта, в США за останні сім днів проводили близько 3,1 млн вакцинацій щодоби. А у минулі вихідні кількість зроблених за добу щеплень перевищила 4 млн.

Наприкінці березня Байден заявляв, що зробити щеплення від коронавірусу до 19 квітня зможуть 90% дорослого населення США.

Байден у січні поставив за мету зробити 100 млн щеплень за перші сто днів на посаді президента. Це означає, що в день в США повинні були робити 1,5 млн щеплень. Але країна перевиконала цей план: своєї мети американський президент досяг за 58 днів. У зв'язку з цим у березні американський президент вирішив зробити 200 млн вакцинацій від коронавірусу за перші 100 днів його перебування на посаді глави держави.

З початку пандемії COVID-19 у США діагностували понад 31,5 млн заражень, понад 569 тис. інфікованих померли. Тим часом, зафіксовано понад 24 млн випадків одужання від коронавірусної інфекції.

LIVE
Телепрограма
16:00
Світ кіно
17:00
Ток-шоу Політика без правил
19:15
Остання крапля
19:30
Правда тижня
19:57
Прогноз погоди
20:00
Valevska SHOW
21:30
Світ кіно
Чи потрібно Україні прагнути в НАТО?
Щороку Росія погрожує великою війною Україні. Президент Володимир Зеленський заявив, що єдиною гарантією безпеки для нас буде вступ до НАТО. Деякі країни Альянсу висловлюють підтримку таких прагнень, однак ряд експертів говорить про малоймовірність прийняття України до НАТО та лякають тим, що це ще більше спровокує Кремль.
COVID-19 Україна
Хворих: 1 946 510
Нових випадків: 10 282
Одужало: 1 482 079
Померло: 39 786
Протестовано: 8 942 671


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook