Covid-19 в Одесі: до міста їде медична комісія зі столиці

13:53 07.04.2021

До Одеси приїдуть нардепи з медичної комісії, щоб розібратися з ситуацією щодо коронавірусу. Кількість хворих в області не зменшується, проте фіксують багато проблем з ліжками, киснем та низьким рівнем вакцинації. Про це повідомляє «Думська».

Нардепи з комісії працюватимуть в Одеській області з 7 по 9 квітня. За цей час вони промоніторять ситуацію з протидією ковіду в регіоні.

В регіоні дуже низький рівень вакцинації у порівнянні з іншими областями. Наразі використано лише 35% доз вакцини CovidShied від отриманих 25,9 тисячі доз в кінці лютого.

Крім того, в Одесі є кілька лікарень, де ніяк не спроможні відкрити ковідні відділення. Наприклад, у зокрема ГКБ №1 і залізничній лікарні.

Ситуацію прокоментував перший заступник обладміністрації Борис Волошенков. Він пояснив, що в регіоні є проблеми з киснем. Зокрема, з його виробництвом та поставкою. Потім чиновник додав, що, можливо, спецтранспорт для транспортування закуплять в Чехії або Білорусі.

Кілька днів тому низка ЗМІ наголошувала на випадку в лікарні №8. Там нібито вимикали електропостачання, зокрема й в ковідному відділенні. Це прокоментувала прессекретрка Одеського МОЗ.

Тим часом, за минулу добу захворювання на Covid-19 лабораторно підтвердили у 1 тисячі 236 мешканців Одеської області. З них 39 дітей та 22 медпрацівники.

LIVE
Телепрограма
19:15
Остання крапля
19:30
Правда тижня
19:57
Прогноз погоди
20:00
Valevska SHOW
21:30
Світ кіно
Чи потрібно Україні прагнути в НАТО?
Щороку Росія погрожує великою війною Україні. Президент Володимир Зеленський заявив, що єдиною гарантією безпеки для нас буде вступ до НАТО. Деякі країни Альянсу висловлюють підтримку таких прагнень, однак ряд експертів говорить про малоймовірність прийняття України до НАТО та лякають тим, що це ще більше спровокує Кремль.
COVID-19 Україна
Хворих: 1 946 510
Нових випадків: 10 282
Одужало: 1 482 079
Померло: 39 786
Протестовано: 8 942 671


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook