Кухар із "Танців з зірками" не змовчала після одкровень чоловіка про життя з нею: "Милий, ну навіщо ж..."

06:31 08.04.2021

Прима-балерина та суддя шоу "Танці з зірками" Катерина Кухар не втрималася, щоб не прокоментувати заяву чоловіка Олександра Стоянова

Як передає Politeka.net, 39-річна знаменитість опублікувала свіжі "сторіз" у себе в Instagram, на яких показала провокаційний фрагмент інтерв'ю з чоловіком, теж артистом балету.

"Катя вміє мозок виносити... Дуже сильно виносить мозок!", - поскаржився Стоянов ведучій YouTube-каналу "Connecting Women".

Кухар не змусила себе довго чекати з реакцією:

"Милий, ну навіщо ж всі сварки з хати виносити?..", - підписала вона кадри, додавши кумедний "божевільний" смайлик.

Насправді Стоянов був не настільки категоричний. Хоч він і виніс "сміття з хати", зате також згадав, наскільки сильно любить дружину та як йому важливо, щоб вона завжди була поруч. До речі, пара дійсно постійно разом і вдома, і на роботі. Коли Олександру потрібно їхати на гастролі без дружини, він не може звільнитися від почуття "неповноцінності".

"Є такий вислів: "Куди ж ти зі своїм самоваром?". А мені без самовара некомфортно. Коли мій самоварчик поруч, я розумію, що у мене завжди все під рукою", – зазначив він.

За словами Стоянова, він теж намагається піклуватися про кохану, допомагаючи їй в побутових питаннях по дому.

Відносини Катерини й Олександра тривають вже близько 12 років, але весілля пара зіграла тільки в 2019-му. Вони виховують двох дітей, Тимура, сина Кухар від першого шлюбу, і дочку Анастасію.

Нагадаємо, Чоловік Кухар з "Танців з зірками" вийшов з тіні дружини, змусивши жінок верещати від захвату:"це було шикарно...".

Як повідомляла Politeka, Кухар з "Танців з зірками" несподівано перевтілилася в чоловіка, балерину не впізнати: "ось так поворот..."

Також Politeka писала, Катерина Кухар з "Танців з зірками" перетворилася на легкий метелик, неможливо відвести очі:"натхнення".

LIVE
Телепрограма
19:30
Правда тижня
19:57
Прогноз погоди
20:00
Valevska SHOW
21:30
Світ кіно
Чи потрібно Україні прагнути в НАТО?
Щороку Росія погрожує великою війною Україні. Президент Володимир Зеленський заявив, що єдиною гарантією безпеки для нас буде вступ до НАТО. Деякі країни Альянсу висловлюють підтримку таких прагнень, однак ряд експертів говорить про малоймовірність прийняття України до НАТО та лякають тим, що це ще більше спровокує Кремль.
COVID-19 Україна
Хворих: 1 946 510
Нових випадків: 10 282
Одужало: 1 482 079
Померло: 39 786
Протестовано: 8 942 671


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook