Ув'язнений Навальний втрачає чутливість рук - адвокат

06:50 08.04.2021

Здоров'я засудженого російського опозиціонера Олексія Навального, який продовжує голодування у виправній колонії, погіршується.

Про це повідомляє AFP.

Члени команди захисту політика, які в середу, 7 квітня, відвідали його в колонії №2 міста Покров Володимирської області, заявили, що Навальний втрачає чутливість в руках і кашляє, при цьому відмовляючись від їжі.

«Він погано виглядає і погано себе почуває», - розповіла адвокатка Ольга Михайлова. За її словами, зараз опозиціонер важить «близько 80» кілограмів.

Зауважимо, що Навальний зі зростом 189 сантиметрів важив 93 кілограми, коли прибув до колонії суворого режиму в минулому місяці.

«Його ніхто лікувати не збирається», - додала Михайлова. Адвокати і прихильники Навального вимагають перевести його до «нормального« медзакладу, однак офіційний представник Кремля Дмитро Пєсков вважає, що політик не має права на будь-яке особливе лікування.

Адвокат Навального Вадим Кобзєв додав, що 44-річний опозиціонер за день втрачає близько кілограма. За його словами, політик спершу відчував біль під час ходьби, а зараз скаржиться також на оніміння рук, біль в спині і втрату чутливості в ногах.

«Діагноз, який йому озвучили після МРТ - дві хребетні грижі і протрузія міжхребцевого диска. Позавчора температура була 39, сьогодні десь 37-37,2, але вона коливається. У нього була втрата чутливості ніг, тепер ще почалася втрата чутливості рук, при ходьбі він відчуває біль», - сказав захисник у коментарі для «Інтерфакс«.

Він додав, що Навальний продовжуватиме голодування, поки до нього не допустять лікуючого лікаря. Від запропонованого фельдшером колонії лікування він відмовляється.

«Фельдшер наполягає на лікуванні його диклофенаком і нікотиновою кислотою. Ми проконсультувалися з його лікарем, який дав висновок, що це лікування не тільки не ефективно, але може погіршити його стан«, - пояснив Кобзєв.

Тим часом речниця Білого дому Джен Псакі заявила, що США «стурбовані повідомленнями про погіршення здоров'я пана Навального«. За її словами, у Вашингтоні тюремне ув'язнення Навального вважають «політично мотивованим« і «грубо несправедливим«.

Тиждень тому адвокати Навального повідомили, що він скаржиться на сильний біль у спині і в ногах. Втім у колонії відмовились запрошувати сторонніх лікарів, а медики з федеральної служби виконання покарань заявили, що стан Навального - задовільний.

LIVE
Телепрограма
19:30
Правда тижня
19:57
Прогноз погоди
20:00
Valevska SHOW
21:30
Світ кіно
Чи потрібно Україні прагнути в НАТО?
Щороку Росія погрожує великою війною Україні. Президент Володимир Зеленський заявив, що єдиною гарантією безпеки для нас буде вступ до НАТО. Деякі країни Альянсу висловлюють підтримку таких прагнень, однак ряд експертів говорить про малоймовірність прийняття України до НАТО та лякають тим, що це ще більше спровокує Кремль.
COVID-19 Україна
Хворих: 1 946 510
Нових випадків: 10 282
Одужало: 1 482 079
Померло: 39 786
Протестовано: 8 942 671


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook