Кущ розповів, які податкові ставки передбачає податкова амністія

11:18 08.04.2021

У чому полягає суть податкової амністії, яку зараз планує ввести українська влада? На це питання відповів економіст Олексій Кущ у своєму блозі «Чесний погляд на економіку».

Кущ пояснює, що те, що нам зараз відомо про цей законопроєкт, навіть за уважного перечитування документів, – це лише вершина, нижня ж частина айсберга досі ховається під водою. А відтак ми не знаємо, до чого саме має призвести ця податкова амністія.

Тим не менш, у цій справі варто враховувати, що закон і не має ще свого остаточного оформлення. Так, дещо досі на рівні ідеї. Але економіст переконаний, що якраз-таки чиновники точно знають, якими будуть результати ухвалення законопроєкту. «Вони вже прекрасно розуміють, для чого це робиться і до яких наслідків це повинно привести», - каже він.

Із того, що відомо на цей момент, Кущ розповідає те, як відбуватиметься амністія для капіталів, зароблених у попередні десятиліття. Так, передбачається сплата податку, але він теж має свої ставки. 2,5% від суми, яка йде на легалізацію, потрібно платити за умови, що ці кошти будуть вкладені в ОВДП. Податок у 5% передбачається за легалізацію цінних паперів, грошей та майна, що перебувають на території України. «Якщо ти легалізуєш майно, фінансові активи, які перебувають за кордоном, ти заплатиш 9%», - закінчує Кущ.

Нагадуємо, Чаплига заявив, що в Україні податкова система підлаштована під олігархів.

Раніше Politeka повідомляла про те, що Кущ розповів, які доходи можна не легалізувати.

LIVE
Телепрограма
19:30
Правда тижня
19:57
Прогноз погоди
20:00
Valevska SHOW
21:30
Світ кіно
Чи потрібно Україні прагнути в НАТО?
Щороку Росія погрожує великою війною Україні. Президент Володимир Зеленський заявив, що єдиною гарантією безпеки для нас буде вступ до НАТО. Деякі країни Альянсу висловлюють підтримку таких прагнень, однак ряд експертів говорить про малоймовірність прийняття України до НАТО та лякають тим, що це ще більше спровокує Кремль.
COVID-19 Україна
Хворих: 1 946 510
Нових випадків: 10 282
Одужало: 1 482 079
Померло: 39 786
Протестовано: 8 942 671


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook