Водій позбавив життя молоду актрису, подробиці трагедії: "Загинула через 10 років після смерті знаменитої мами"

11:30 08.04.2021

В результаті трагічного випадку загинула молода дочка відомої артхаусної актриси, музи європейських режисерів Катерини Голубєвої

Інні-Марії Бартайте було всього 25 років. Трагедія сталася 7 квітня в столиці Литви Вільнюсі, пише "КП в Україні". Дівчина їхала на велосипеді, коли в неї врізався автомобіль Hyundai. Водій легковика був п'яний і навіть не відразу помітив, що збив велосипедистку, яка пригальмувала на перехресті. Чоловік подумав, що у нього лопнуло колесо, і тільки, вийшовши з авто, він зрозумів, що сталося.

Інна-Марія Бартайте

Інна-Марія пішла по стопах своєї матері та за своє коротке життя встигла знятися в семи картинах, в тому числі й у фільмах свого батька - відомого литовського режисера Шарунаса Бартаса.

Дівчина народилася у Франції, але батьки розлучилися незабаром після її появи на світ. Інна-Марія загинула через 10 років після смерті знаменитої мами, на яку була так схожа. Катерини Голубєвої не стало влітку 2011 року, її тіло виявили на станції метро в Парижі, недалеко від власного будинку.

Обставини таємничої загибелі актриси досі невідомі. Навіть дата її смерті достеменно нез'ясована. Перше повідомлення про трагедію в пресі з'явилося 18 серпня, а за твердженням знайомої Катерини, в свідоцтві про смерть записано 3 серпня. Похована Голубева 20 серпня на кладовищі Пер-Лашез.

Катерина Голубєва

Голубєва знімалася в Росії, Україні, Литві та Франції. Культовий режисер Леос Каракс називав її своєю музою і навіть одружився з нею. Катерина відома своєю роллю в його картині "Пола Х".

Катерина Голубєва

Крім того, вона знімалася в авторських європейських картинах "Я не сплю" Клер Дені, "29 пальм" Брюно Дюмон і у Кирила Серебреннікова в серіалі "Ростов-тато".

Нагадаємо, пішла з життя відома радянська актриса-красуня, її пам'ятають мільйони: "причина смерті…"

Як повідомляла Politeka, обірвалося життя відомої радянської актриси, колеги повідомили про трагедію: "зірка до останнього..."

Також Politeka писала, що пішла з життя легендарна актриса-Красуня, на її фільмах виросли покоління: "її буде дуже не вистачати всім"

LIVE
Телепрограма
19:30
Правда тижня
19:57
Прогноз погоди
20:00
Valevska SHOW
21:30
Світ кіно
Чи потрібно Україні прагнути в НАТО?
Щороку Росія погрожує великою війною Україні. Президент Володимир Зеленський заявив, що єдиною гарантією безпеки для нас буде вступ до НАТО. Деякі країни Альянсу висловлюють підтримку таких прагнень, однак ряд експертів говорить про малоймовірність прийняття України до НАТО та лякають тим, що це ще більше спровокує Кремль.
COVID-19 Україна
Хворих: 1 946 510
Нових випадків: 10 282
Одужало: 1 482 079
Померло: 39 786
Протестовано: 8 942 671


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook