У Харкові "сплив" пов'язаний з корупційними скандалами судовий виконавець Качмар, - ЗМІ

17:02 08.04.2021

Голова виконавчої служби Харківської області Сергій Розумний взяв на посаду заступника начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень фігуранта багатьох корупційних скандалів Василя КачмараПро це в статті "Знавець схем. Навіщо Василь Качмар знадобився в підручних главі виконавчої служби Харківщини" пише видання From-ua.comВидання нагадує, що своєю кар'єрою 38-річний Качмар зобов'язаний своєму тестю Петру Іванишину-екс-депутату Трускавецької міської ради та Львівської обласної ради, колишньому керуючому справами Бориславського міськсиполкому та колишньому головному лікарю санаторію МВС України "Перлина Прикарпаття". Завдяки протекції тестя, стверджує видання, в 2011 році Качмар був призначений на посаду начальника управління Державної виконавчої служби Полтавської області, де потрапив у гучний корупційний скандал."Спочатку в Полтаві поповзли чутки, що виконавча служба бере величезні відкати, а в 2015 році Качмара прямо і публічно звинуватили у вимаганні хабара... Скандал вийшов досить гучний", - пише видання, відзначаючи, що Качмар тоді вирішив не випробовувати долю, тихо звільнився з виконавчої служби і повернувся в рідний Трускавець.Там, за інформацією журналістів, знову не без допомоги тестя, "який, до слова, також фігурував у корупційних скандалах у санаторії МВС", Качмар у 2016 році "раптово з'явився на посаді радника міського голови Дрогобича Тараса Кучми і швидко "виріс" до заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань"."І в Дрогобичі він швидко став наводити звичні йому порядки, які працювали в Полтаві. Після приходу нового заступника мера з гуманітарних питань місцеві підприємці почали активно скаржитися в соцмережах, що Качмар приніс у Дрогобич " свої полтавські розцінки". Крім того, Качмара почали звинувачувати в тому, що він привів за собою фірми-одноденки, які почали дуже активно освоювати бюджетні гроші. Також Саме Качмар був автором провальної медичної реформи в місті, якою дуже хвалився в одному з інтерв'ю місцевій пресі, але яка лише перерозподілила фінансові потоки. І багато в чому саме ця реформа призвела до тих проблем, з якими зіткнувся Регіон під час пандемії COVID-19", - пише видання, додаючи, що в Дрогобичі, як і в Полтаві, Качмар швидко "нажив погану славу" і змушений був звільнитися в 2020 році."І ось в кінці 2020 року Качмар повернувся в свою стихію – виконавчу службу, але вже в Харкові. Але повернувся не без скандалу, адже його призначення відбулося без конкурсу та подання декларації. Досі ніхто з представників Мін'юсту не пояснив, чому і як пройшло це призначення... Підсумовуючи, можна відзначити, що Василь Качмар – це, на жаль, типовий приклад того, як виверткий чиновник часів Януковича, примудряється, не дивлячись на всі протести суспільства і люстрацію, залишатися і далі при повноваженнях і хлібних посадах", - пише видання.

LIVE
Телепрограма
19:30
Правда тижня
19:57
Прогноз погоди
20:00
Valevska SHOW
21:30
Світ кіно
Чи потрібно Україні прагнути в НАТО?
Щороку Росія погрожує великою війною Україні. Президент Володимир Зеленський заявив, що єдиною гарантією безпеки для нас буде вступ до НАТО. Деякі країни Альянсу висловлюють підтримку таких прагнень, однак ряд експертів говорить про малоймовірність прийняття України до НАТО та лякають тим, що це ще більше спровокує Кремль.
COVID-19 Україна
Хворих: 1 946 510
Нових випадків: 10 282
Одужало: 1 482 079
Померло: 39 786
Протестовано: 8 942 671


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook