В Індії створено альянс для комерціалізації водневих технологій нова енергія

18:32 08.04.2021

Індійські компанії Chart Industries і Reliance Industries створили альянс India H2 Alliance, метою якого є створення провідними галузевими компаніями країни промислових водневих кластерів, – повідомляє H2 View.

Метою альянсу є об'єднання підприємств з виробництва сталі, нафтопереробних заводів, підприємств, які займаються переробкою добрив, цементних заводів, портів і транспортних компаній.

За заявою India H2 Alliance, ці цілі будуть досягнуті шляхом співпраці з урядом в п'яти різних областях. Першим напрямком стане розробка Національної водневої політики та дорожньої карти до 2030 року. Головний крок – створення Національного водневого фонду, який буде спонсорувати індійські компанії з виробництва, зберігання і розподілу екологічно чистого палива.

«За допомогою India H2 Alliance ми надамо кращу в своєму класі водневу технологію, обладнання та ноу-хау для створення ланцюжка поставок водню в нашу країну», – сказала генеральний директор і президент Chart Industries Джилліан Еванко.

«Індії необхідно реалізувати великомасштабні демонстраційні проекти за воднем, якщо вона хоче стати частиною глобального ланцюжка поставок цього екологічно чистого палива», – сказав у свою чергу керівник групи досліджень і розробок Reliance Industries Анураг Пандей.

LIVE
Телепрограма
19:15
Остання крапля
19:30
Правда тижня
19:57
Прогноз погоди
20:00
Valevska SHOW
21:30
Світ кіно
Чи потрібно Україні прагнути в НАТО?
Щороку Росія погрожує великою війною Україні. Президент Володимир Зеленський заявив, що єдиною гарантією безпеки для нас буде вступ до НАТО. Деякі країни Альянсу висловлюють підтримку таких прагнень, однак ряд експертів говорить про малоймовірність прийняття України до НАТО та лякають тим, що це ще більше спровокує Кремль.
COVID-19 Україна
Хворих: 1 946 510
Нових випадків: 10 282
Одужало: 1 482 079
Померло: 39 786
Протестовано: 8 942 671


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook