Мати 8-річної блогерки, що закрутила "роман" з 13-річним, зі сльозами розкрила деталі сімейної драми: "Зараз у дитини..."

18:38 08.04.2021

Не так давно прогримів скандал з двома блогерами, 8-річної Мілани Маханець і 13-річного Паші Пая, які демонстрували "недитячі" почуття

Свої відео два неповнолітніх блогера виставляли в соціальній мережі LIKEE, передає Politeka.net. Контент шокував громадськість, тому акаунти "героїв" були заблоковані, а поліція відкрила кримінальне провадження.

До слова, Мілана Маханець виявилася онукою головного консультанта секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Сергія Шумейка який заявив, що не стежить за дитиною, адже цим повинна займатися її мати.

Так, мати дівчинки, Дар'я, днями прокоментувала в програмі "Зірковий шлях" ситуацію, що склалася. (Щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки)

За словами жінки, немає нічого кримінального, що її 8-річна дочка цілується з 13-річним хлопчиком, адже вони друзі. Дарина зазначила - у її дочки і підлітка - дитячі стосунки. Дівчинка у відповідь лише посміхнулася, нібито соромлячись.

Зараз мати найбільше обурює те, що сторінки дітей починають блокувати.

"Зараз у дитини, яка і так травмована, забираємо останнє, що її взагалі підтримує", - зі сльозами на очах вимовила Дар'я.

Відзначимо, що в мережі стали критикувати матір Мілани за те, що та не займається з дочкою, а лише розвиває її соцмережі.

Жінка ж пояснила - Мілана не ходить на заняття, бо, надто популярна і вони не знайшли відповідної школи. Однак Дар'я стверджує, що її дочка не відстає від однолітків, а погана мова дівчинки пов'язана з тим, що та стала свідком домашнього насильства.

Нагадаємо, що у мережі помітили важливу деталь у скандалі з малолітніми блогерами: покарати матір не вийде"

Також Politeka повідомляла, скандал з романом 8-річної киянки з 13-річним блогером отримав несподіване продовження: "виявилася онукою..."

LIVE
Телепрограма
19:30
Правда тижня
19:57
Прогноз погоди
20:00
Valevska SHOW
21:30
Світ кіно
Чи потрібно Україні прагнути в НАТО?
Щороку Росія погрожує великою війною Україні. Президент Володимир Зеленський заявив, що єдиною гарантією безпеки для нас буде вступ до НАТО. Деякі країни Альянсу висловлюють підтримку таких прагнень, однак ряд експертів говорить про малоймовірність прийняття України до НАТО та лякають тим, що це ще більше спровокує Кремль.
COVID-19 Україна
Хворих: 1 946 510
Нових випадків: 10 282
Одужало: 1 482 079
Померло: 39 786
Протестовано: 8 942 671


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook