Принц Чарльз віддав останню шану покійному батькові принцу Філіпу

00:47 11.04.2021

Принц Чарльз, спадкоємець британського престолу, вшанував сьогодні пам'ять свого покійного батька принца Філіпа, герцога Единбурзького. Він вийшов з Highgrove House, свого заміського будинку в Тетбері, графство Глостершир, щоб подякувати за підтримку і сказати декілька добрих слів про батька.

Відео було записано заздалегідь і опубліковано 10 березня.

«Я особливо хотів сказати, що мій батько, за останні 70 років, надав саме чудове, віддане служіння Королеві, моїй родині, країні, але і всій Співдружності. Як ви розумієте, ми з сім'єю дуже сумуємо за батьком. Його дуже любили і цінували, і, крім усього іншого, я можу уявити, він був би так глибоко зворушений кількістю інших людей тут і в інших місцях у всьому світі і Співдружності, які також, я думаю, розділяють нашу втрату і нашу печаль. Мій дорогий тато був дуже особливою людиною, який, я думаю, перш за все, був би вражений реакцією і зворушливими речами, які були сказані про нього, і з цієї точки зору ми, моя сім'я, глибоко вдячні за все це. Він буде підтримувати нас у цій конкретній втраті і у цей особливо сумний час. Дякую», – сказав принц Вельський в своєму зверненні.

Нагадаємо, принц Філіп, чоловік Єлизавети II, пішов із життя 9 квітня. Герцогу Единбурзькому було 99 років. Причиною смерті принца стало різке погіршення стану здоров'я. Британія оголосила національну жалобу через смерть принца Філіпа. Національна жалоба триває вісім днів, жалоба королівської сім'ї – 30 днів. Передбачається, що Єлизавета II не буде виконувати під час жалоби свої офіційні обов'язки, а це означає, що жоден закон не може бути прийнятий. Смерть принца Філіпа не відіб'ється на лінії престолонаслідування, оскільки він не був серед претендентів на престол. Будучи чоловіком суверена, принц Філіп має право на державний похорон. Однак сам він раніше висловився за те, щоб церемонія була приватною і пройшла на кшталт військових. Місцем поховання стане кладовище британської королівської сім'ї у Віндзорі.

Нагадаємо, принц Філіп, чоловік Єлизавети II, пішов із життя 9 квітня. Герцогу Единбурзькому було 99 років. Причиною смерті принца стало різке погіршення стану здоров'я.

Британія оголосила національну жалобу через смерть принца Філіпа. Національна жалоба триває вісім днів, жалоба королівської сім'ї – 30 днів. Передбачається, що Єлизавета II не буде виконувати під час жалоби свої офіційні обов'язки, а це означає, що жоден закон не може бути прийнятий.

Смерть принца Філіпа не відіб'ється на лінії престолонаслідування, оскільки він не був серед претендентів на престол.

Будучи чоловіком суверена, принц Філіп має право на державний похорон. Однак сам він раніше висловився за те, щоб церемонія була приватною і пройшла на кшталт військових. Місцем поховання стане кладовище британської королівської сім'ї у Віндзорі.

LIVE
Телепрограма
16:15
Документальний серіал
19:30
Новини
19:57
Прогноз погоди
20:00
Світ кіно
22:00
Valevska SHOW
00:00
Новини. Підсумки дня
00:28
Прогноз погоди
Чи готові Ви вакцинуватись від Covid-19
Гарантовано восени кількість захворівших зросте. Чому я не роблю щеплення?
COVID-19 Україна
Хворих: 2 679 185
Нових випадків: 18 912
Одужало: 2 344 799
Померло: 61 843
Протестовано: 13 709 705


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 ( багатоканальний )
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook