Операція “Вакцинація” ТОК ШОУ "ПОЛІТИКА БЕЗ ПРАВИЛ"

20:31 22.02.2021

Операція “Вакцинація”. Коронавірус не відступає. На початку пандемії вважалося, що основною групою ризику є саме літні люди. Та з початком цього року статистика кардинально змінилася. Все частіше почали хворіти діти та молодь. COVID-вакцина - саме на неї покладають великі надії у протидії поширенню коронавірусу у всьому світі. Так у січні 2021 року щеплення від Сovid-19 почали робити вже десятки країн, у тому числі Марокко і Албанія, але не Україна. 15 лютого в Україні мала стартувати кампанія імунізації населення. На календарі 18 лютого і жоден українець так досі і не отримав обіцяної вакцини. Зі слів Міністра Охорони Здоров’я Максима Степанова завадила бюрократія і проблеми з логістикою. Тож, якою буде дата першого щеплення – одне з питань для обговорення в студії.
Гості:
Віктор Сердюк — Президент Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів.
Андрій Скипальський —керівник Українського центру контролю над тютюном, голова правління Центр Громадянського Представництва "Життя".
Олена Бондаренко - громадська діячка та журналістка, народний депутат України 5-го, 6-го та 7-го скликань, обіймала посади 1-го заступника голови Комітету ВР з питань свободи слова та інформації, голови підкомітету з питань телебачення та радіомовлення Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації. Член фракції “Партії регіонів” з травня 2006 року.
Андрій Волянський — Лікар-імунолог, доктор медичних наук, завідувач лабораторією імунореабілітології Інституту ім. Мечникова, головний лікар та фундатор приватної клініки "Your Baby - Your Family - Your Lab".

Олександр Лазарєв — Політичний експерт, експерт фонду Костя Бондаренка «Українська політика», а також «незалежного пулу експертів» ІНПОЛІТ.
Катерина Одарченко — Політтехнолог, партнер SIC Group, керівник проектів Інституту демократії і розвитку “PolitA”

LIVE
Телепрограма
19:15
Остання крапля
19:30
Правда тижня
19:57
Прогноз погоди
20:00
Valevska SHOW
21:30
Світ кіно
Чи потрібно Україні прагнути в НАТО?
Щороку Росія погрожує великою війною Україні. Президент Володимир Зеленський заявив, що єдиною гарантією безпеки для нас буде вступ до НАТО. Деякі країни Альянсу висловлюють підтримку таких прагнень, однак ряд експертів говорить про малоймовірність прийняття України до НАТО та лякають тим, що це ще більше спровокує Кремль.
COVID-19 Україна
Хворих: 1 946 510
Нових випадків: 10 282
Одужало: 1 482 079
Померло: 39 786
Протестовано: 8 942 671


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook