Новини

15 річний Едуард виступить на Кубку Львова


Тоні Каіролі – кумир мільйонів мотоциклістів. Дев′ятиразовий чемпіон світу із сонячної Італії. 15-річний Едуард Штефуца теж з сонячного, але Закарпаття. Що спільного у нього із Тоні? Та хоча б 222-ий номер.  Це поклало початок дружбі між Едуардом і його кумиром. Хлопець вже й із дружиною Тоні познайомився. Італійський мотогонщик знає, що українець також їздить під 222-им номером. Зараз минає перший рік як хлопець почав змагатись із дорослими. На новому мотоциклі.   До речі, Тоні у 2002-му також починав із Ямахи. На ній і виграв свої перші гранд-прі. Едуард не відстає від кумира. Він багаторазовий призер та чемпіон всеукраїнських та міжнародних змагань. Щоправда, останні даються хлопцеві важче.

Уже 12 років Штефуци живуть на колесах.  Усі свої заощадження і сили батьки вкладають у спортивну кар′єру сина. Мотокрос – це їхня сімейна любов. Фургон, як і Едуард носить почесний 222-ий номер. Новий мотоцикл для Едуарда коштував 7000 євро. А вистачить його можливо ще на один сезон. Далі треба купувати інший, а цей продавати аматорам.

Цієї неділі фургон Штефуців побачимо на Кубку Львова. Там 15 річний Едуард виступить серед професіоналів. Змагатиметься у класі Open. Одним із його суперників буде титулований латвійський мотогонщик Яніс Каркліньш. У неділю на Майорівці Едуард має витиснути зі своєї Ямахи максимум, щоб ним пишався Тоні Каіролі, а у фургоні номер 222 з′явилась нагорода з Кубка Львова.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ