Канада повідомила про другий випадок тромбів після вакцинації AstraZeneca

19:51 18.04.2021

Черговий випадок утворення тромбів через тиждень після імунізації вакциною проти коронавірусу Vaxzevria, що розроблена шведсько-британською фармацевтичною компанією AstraZeneca, зафіксовано в Канаді. Про це йдеться у повідомленні Reuters у неділю, 18 квітня.

Представники МОЗ Канади відзначили, що пацієнт з провінції Альберта, який пережив рідкісний випадок тромбозу, вже вилікувався і одужує. У той же час в Канаді продовжують вважати, що переваги вакцини Vaxzevria перевищують потенційні ризики, і не планують скасовувати імунізацію цим препаратом.

Департамент охорони здоров'я Канади підтвердив зв'язок між вакцинацією препаратом від Covid-19 від компанії AstraZeneca (в тому числі і Covishield, який виробляють в Індії і застосовують в Україні) і утворенням тромбів. У заяві відомства від 14 квітня повідомлялося, що дуже рідкісні випадки тромбозу можуть бути пов'язані з введенням вакцини.

Нагадаємо, що у березні понад 10 країн заявляли про припинення застосування вакцини від коронавірусу AstraZeneca або окремих її партій. У деяких країнах з'явилися повідомлення про випадки тромбозу у пацієнтів, які отримали вакцину. Інші держави заявляли, що таких випадків не фіксували, проте припиняють вакцинацію цим препаратом в якості запобіжного заходу. Зокрема першою європейською країною, яка повністю відмовилася від вакцини компанії AstraZeneca стала Данія.

Після ситуації з відмовою багатьох країн від щеплень вакциною AstraZeneca вона отримала нову назву. Її перейменували в Vaxzervia.

До слова, від початку кампанії з вакцинації від Covid-19 в Україні було зафіксовано 732 повідомлення про «несприятливі події» після імунізації, серед яких п'ять летальних випадків.

LIVE
Телепрограма
02:30
Пряма розмова
03:00
Новини. Підсумки дня
03:28
Погода
03:30
Світ кіно «Живі»
06:00
Гімн України
06:02
Україна. Історія щодня
06:10
7 природних чудес України. Гора Говерла
Чи підтримуєте ви вільний ринок землі?
Закон про ринок сільськогосподарських земель почне діяти з 1 липня. Спочатку купувати землю зможуть тільки фізособи. З 2024 року таке право отримають і юридичні особи.
COVID-19 Україна
Хворих: 2 135 886
Нових випадків: 6 813
Одужало: 1 816 643
Померло: 47 333
Протестовано: 9 756 402


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook