Новини

2018 рік став рекордним з кількості правопорушень з боку організованих злочинних угруповань


Киянка Юлія Сагайдак стала жертвою класичної квартирної махінації. Її просто посеред дня викинули з власної квартири кредитори. У 2007 році вона з родиною взяла валютний кредит на купівлю однокімнатної квартири. Наступного ж року банк в односторонній формі, незаконно підняв кредитну ставку з 12 до 14,5 відсотка. Проблеми ж почалися, коли родина провалила свій перший платіж унаслідок валютної кризи 2014-го року.

Невдовзі кредиторське беззаконня сягнуло непередбачуваного тиску. Користуючись послугами одного зі столичних комунальних підприємств, банк незаконно зареєстрував квартиру Юлії на себе. У травні цього року до квартири намагалися увірватися невідомі із витягом держреєстру, позиціонуючи себе реальними власниками.

«У них ничего не получилось, им полиция как бы запретила, так как нету никакого постановления суда, дело в суде, они перерезали кабели электропроводки, часть квартир парадного осталась без света, они угрожали что они все равно не дадут нам жить в этой квартире нормально, мы были напуганы, ребенку больше года, уехали к родственникам.»- розповіла Юлія. Повернувшись через деякий час, родина виявила, що замки на дверях було замінено. А їх просто викинули на вулицю.

І у таких ситуаціях опинились сотні українських сімей. Але правоохоронці зазначають, боятися рейдерів не потрібно. Головне знати свої права. Тож остерігайтесь шахраїв, чорних нотаріусів і неперевірених фінансових структур. Перевіряйте підписані договори на наявність юридичних розбіжностей і правових маніпуляцій з боку недобросовісних працівників банківської сфери, та в жодному разі не відкладайте жодної судової справи на потім.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ