Головним символом Великодня є паска, а випікати паски на свято, аби потім освятити її у церкві

15:15 30.04.2021

Головним символом Великодня є паска, а випікати паски на свято, аби потім освятити її у церкві – це традиція багатьох років ОПИС Головним символом Великодня є паска. Випікати паски на свято, аби потім освятити в церкві – це традиція багатьох років. Великдень –  це  одне з найважливіших свят, зізнається героїня сюжету Марина. Спеціально для нашої знімальної групи, Марина показала як готує паски вдома та поділилася деякими секретиками приготування. З власного досвіду пекар розповідає: якщо з’явилися бульбашки, значить паска вдасться. Коли наше тісто вже підійшло, готуємо для нього поверхню – посипаємо красиво борошном. Цукати та родзинки додаємо в якості начинки. Тепер, розкочуємо тісто, щоб воно не липло до рук і можемо готувати їх до формування кульок – майбутніх пасочок. Потім закручуємо і легко кладемо у формочки тісто. Далі – відправляємо у піч, аби наші пасочки підросли. Коли ж пасочки збільшилися - готуємо для них красиву шапочку з білків та цукру. Ідей створення кулінарних шедеврів, декору, справді величезна різноманітність. Паски з какао, горіхами, цукатами, та навіть з манкою, асортименту - як вашій душі завгодно. До речі видів пасок існує 3, це – паска, куліч та пасха. Різниця в країні, де вони готуються. Наприклад пасха, або «сирна паска» - вид творожної паски, що випікається у формі усіченої піраміди, це знаменує собою  гору  Голгофу, на якій розіп’яли Іісуса Христа.  Куліч, готувався виключно у росіян, і тільки великих розмірів,  а от  паска – це солодкий дріжджовий хліб, українського Великодня. Він може бути як маленьким, так і великим.

LIVE
Телепрограма
02:30
Пряма розмова
03:00
Новини. Підсумки дня
03:28
Погода
03:30
Світ кіно «Живі»
06:00
Гімн України
06:02
Україна. Історія щодня
06:10
7 природних чудес України. Гора Говерла
Чи підтримуєте ви вільний ринок землі?
Закон про ринок сільськогосподарських земель почне діяти з 1 липня. Спочатку купувати землю зможуть тільки фізособи. З 2024 року таке право отримають і юридичні особи.
COVID-19 Україна
Хворих: 2 135 886
Нових випадків: 6 813
Одужало: 1 816 643
Померло: 47 333
Протестовано: 9 756 402


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook