Новини

21 червня в усьому світі відзначають День йоги


Сучасне життя передбачає багато стресу, з яким, часом, буває складно боротися. Але не йогам. Йога – відмінна практика для красивої фігури і спокійних нервів. І зірки це знають. Єва Лонгорія на приклад, часто застосовує йогу не тільки як практику для поліпшення фізичної форми, але і як антидепресант. Як тільки акторка відчуває , що нерви на межі вона не біжить за заспокійливим, а просто розстилає килимок і починає сеанс медитації.

Майлі Сайрус займається практикою на постійній основі. Саме йога допомагає зірці завжди зберігати гарний настрій і не засмучуватись, якщо щось не виходить. Власниця розкішних форм Джессіка Альба і взагалі вважає йогу кращим навантаженням за будь-який спорт.  4 рази на тиждень молода мама проводить 40-хвилинні тренування.

Німецька супермодель Гайді Клум теж не уявляє свого життя без фізичних вправ. І також регулярно займається йогою на свіжому повітрі аби підтримувати внутрішній баланс. Виконавицею головної ролі в фільмі «Їж, молись, кохай» не з проста стала Джулія Робертс, яка зробила йогу не просто частиною своїх тренувань, але і філософією життя. На даний момент акторка знаходиться на п’ятому ступені Раджа-йоги – Пратьяхара, яка передбачає переміщення фокусу уваги з зовнішніх об’єктів у всередину себе.

Красуні Шарліз Терон йога і взагалі допомогла позбутися пагубної звички. Акторка зізнається, що курила як швець, щоб впоратися з напругою від зйомок, але тепер замість трьох пачок цигарок в день, їй досить однієї години йоги.  Вікторія Бекхем практикує йогу для обличчя. Отримавши негативний досвід від походу до пластичного хірурга, вона зареклася ніколи більше не вдаватися до подібних послуг. Тому замість підтяжок і нескінченних ін’єкцій, Вікторія займається йогою власним обличчям.

Цілий загін довгоногих моделей займається йогою: Даутцен Крез, Адріана Ліма, Кендіс Свейнпол, Алессандра Амрозіо, Ірина Шейк, Міранда Керр але попереду всіх – Жизель Бундхен. Інстаграм найбільш високооплачуваної моделі в світі рясніє різними асанами в її виконанні. Модель не втомлюється повторювати, що вже багато років своєю красою вона зобов’язана саме йозі.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ