У Бразилії інвестують $5,4 млрд в створення центру зеленого водню нова енергія

18:31 04.05.2021

Бразильська транснаціональна компанія White Martins, яка працює на ринку виробництва промислових і медичних газів, підписала угоду з індустріальним комплексом порту Печем про підтримку розвитку центру екологічно чистого водню. В рамках угоди в водневий хаб буде інвестовано $5,4 млрд, – повідомляє H2 View.

Pecém Industrial and Port Complex, на території якого передбачається створення великого водневого вузла, розташований в 60 км від міста Форталеза, столиці штату Сеара на північному сході Бразилії. Будівництвом хаба буде займатися австралійська компанія Enegix Energy.

White Martins сподівається розширити свій нинішній завод з виробництва промислових газів, розташований в порту, за рахунок впровадження нових потужностей, які підтримують виробництво і розподіл водню, виробництво аміаку, скраплення водню і використання його на транспорті.

Портовий комплекс вже включає в себе кілька об'єктів гірничодобувної та важкої промисловості, включаючи виробництво сталі, добрив і цементу. Новий водневий проект спрямований на розробку екологічно чистих рішень для цих підприємств. Хаб також може бути орієнтований на європейський ринок.

«Зелений водень вже став реальністю, і промислова база багатьох країн зазнає змін. Ми вдало розташовані, у нас є досвід роботи з чистою енергією, як вітрової, так і сонячної. Це дає нам серйозні конкурентні переваги», – сказав президент Федерації промисловості штату Сеара Рікардо Кавальканті.

LIVE
Телепрограма
02:30
Пряма розмова
03:00
Новини. Підсумки дня
03:28
Погода
03:30
Світ кіно «Живі»
06:00
Гімн України
06:02
Україна. Історія щодня
06:10
7 природних чудес України. Гора Говерла
Чи підтримуєте ви вільний ринок землі?
Закон про ринок сільськогосподарських земель почне діяти з 1 липня. Спочатку купувати землю зможуть тільки фізособи. З 2024 року таке право отримають і юридичні особи.
COVID-19 Україна
Хворих: 2 135 886
Нових випадків: 6 813
Одужало: 1 816 643
Померло: 47 333
Протестовано: 9 756 402


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook