Словаччина отримала новий уряд

20:04 04.05.2021

Парламент Словаччини висловив довіру новому уряду на чолі з Едуардом Геґером. Після дводенного обговорення програмної заяви за новий кабінет міністрів проголосували 89 із присутніх 144 депутатів, тобто необхідна більшість.

Уряд колишнього прем’єр-міністра і лідера правоконсервативної партії «Звичайні люди і незалежні особистості» (OĽaNO) Ігоря Матовича пішов у відставку наприкінці березня. Причиною стало рішення Матовича закупити російську вакцину проти COVID-19 «Спутнік V». Проти цього виступили партнери по коаліції, які відзначали, що російський препарат не має європейської реєстрації.

1 березня стало відомо, що до Словаччини доставлено 200 тисяч доз «Спутнік V». Словаччина стала другою країною ЄС після Угорщини, куди потрапила російська вакцина. «Спутнік V» не схвалений Європейським медичним агентством для використання в Євросоюзі.

На початку квітня словацький регулятор заявив, що партії вакцини «Спутнік V», поставлені до Словаччини, не ідентичні препаратам, використаним у клінічних випробуваннях у Росії і поставленим для випробувань регулятору ЄС.

Російський фонд прямих інвестицій, який брав участь у фінансуванні розробки вакцини і зараз відповідає за її дистрибуцію за межами Росії, звинуватив словацьку сторону в дезінформації і зажадав повернути назад поставлені препарати. Вакцинація ними так і не розпочалася.

До слова, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявляє, що російської вакцини «Спутник» від коронавірусу в Україні не буде.

Джерело: Радіо Свобода

LIVE
Телепрограма
00:28
Прогноз погоди
00:30
Світ кіно «Ніколи не здавайсь»
02:30
Пряма розмова
03:00
Новини. Підсумки дня
03:28
Погода
03:30
Світ кіно «Живі»
06:00
Гімн України
Чи підтримуєте ви вільний ринок землі?
Закон про ринок сільськогосподарських земель почне діяти з 1 липня. Спочатку купувати землю зможуть тільки фізособи. З 2024 року таке право отримають і юридичні особи.
COVID-19 Україна
Хворих: 2 135 886
Нових випадків: 6 813
Одужало: 1 816 643
Померло: 47 333
Протестовано: 9 756 402


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook