Комаровський попередив, чим особливо небезпечний коронавірус в легкій формі

01:48 05.05.2021

Як повідомив Комаровський, на сьогодні абсолютно точно відомо, що рівень клітинного імунітету, який створюється вакцинацією, вище, ніж той, який виникає після перенесеної хвороби.

Головна проблема коронавірусу на сьогодні не всім зрозуміла, навіть лікарям, заявив Комаровський і пояснив, в чому полягає унікальна особливість коронавірусу.

«Мутації виникають тоді, коли вірус стикається з людиною, у якого мало антитіл, тобто люди, які перехворіли легкими формами або безсимптомно – це і є головне середовище, де виникають мутації. Таким чином наша мрія про колективний імунітет стає нереалізованою. І мабуть, ми йдемо все до того, що раз в 2-3 роки будемо отримувати все комплексну вакцину, яка буде містити кілька варіантів коронавірусу, і швидше за все, це буде мРНК - вакцина», – сказав Комаровський.

За словами Комаровська, сьогодні весь світ говорить про те, що повторна коронавірусна інфекція можлива, і весь світ стверджує, що це відбувається вкрай рідко.

«Мабуть, у нас в країні якесь специфічне поле для життя коронавірусу, тому що в усьому світі повторна інфекція зустрічається з частотою 1 на 50 тисяч хворих, а у нас у кожного третього. Ми, залякані телевізором і навколишнім інформаційним середовищем, будь чих і біль в нозі розглядаємо як симптом коронавірусної інфекції», – зазначив Комаровський.

Повторна інфекція можлива, як правило, вона багаторазово легше, ніж перша, але тим не менш, «ні перша, ні друга, ні дві відразу не є приводом не робити щеплення», підкреслив лікар.

До слова, лікар і телеведучий Євген Комаровський перерахував симптоми пневмонії. Доктор зазначив, що головним симптомом запалення легенів є кашель. Серед ознак захворювання він назвав погіршення після поліпшення або будь-яку «простудну хворобу», яка триває більше ніж п'ять днів.

Нагадаємо, Комаровський назвав найгірші способи зміцнити імунітет.

Як повідомлялося, лікар і телеведучий Євген Комаровський розповів, як позбутися кашлю після коронавірусу. Він заявив, що не існує ніяких «чарівних» пігулок від нав’язливого кашлю.

LIVE
Телепрограма
00:30
Світ кіно «Ніколи не здавайсь»
02:30
Пряма розмова
03:00
Новини. Підсумки дня
03:28
Погода
03:30
Світ кіно «Живі»
06:00
Гімн України
06:02
Україна. Історія щодня
Чи підтримуєте ви вільний ринок землі?
Закон про ринок сільськогосподарських земель почне діяти з 1 липня. Спочатку купувати землю зможуть тільки фізособи. З 2024 року таке право отримають і юридичні особи.
COVID-19 Україна
Хворих: 2 135 886
Нових випадків: 6 813
Одужало: 1 816 643
Померло: 47 333
Протестовано: 9 756 402


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook