Новини

Фестиваль українського кіно “Відкрита ніч” розпочав прийом заявок на участь

У червні вже в 19-ий раз відбудеться всеукраїнський фестиваль кіно, котрий об’єднає вже досвідчених представників кіномистецтва, початківців галузі та навіть представників влади

Організатори запросили деяких політиків у склад жюрі. Також судити роботи учасників будуть представники чеської делегації. Саме в Чехії на цей раз готують роботи на денну міжнародну програму кінофестивалю. Для закордонних гостів теж передбачено жюрі – це глядачі. Найкращим роботам будуть присуджені призи глядацьких симпатій. 
 
 

 
Презентація ж українських робот відбудеться вночі. Призовий фонд складається з грошей учасників, які вони вносять при реєстрації своїх фільмів. Також призи фінансують партнери і друзі фестивалю. Серед них – державне агенство України з питань кіно.
Нагадаю, фестиваль охоплює всю Україну. Минулого року було 50 кіномайданчиків в різних населених пунктах України, серед них й зони АТО. Наразі ж організатори планують розширити свою географію.
 
Нагадаємо, у Києві стартує тиждень “Австрійського кіно”. Кінофестиваль розпочнеться 14 квітня та відбуватиметься вп’яте.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ