Новини

Найдешевша машина: як вибрати і купити?


В Україні з прийняттям закону “Про внесення змін до Податкового кодексу щодо стимулювання ринку уживаних транспортних засобів” значно подешевшали уживані машини

Якщо раніше за автомобіль вартістю 10 тисяч доларів майбутній власник мав викласти 3 тисячі, то зараз ця сума значно зменшилась і водієві тепер треба платити від 500 до 1000 доларів. За словами експертів після затяжної кризи може поступово активізуватися український автомобільний ринок. Вартість автівок  як правило зазначається у доларах, тому з ревальвацією гривні, авто для українців можуть стати доступнішими.
 
«Такий крок законодавців можна вітати, тому що Україна не здатна виробляти власні автомобілі, тому здешевлення транспортних засобів це позитив для хто може собі дозволити купити уживаний автомобіль», – каже Всеволод Степанюк експерт з питань економіки.
 

Наразі на спеціалізованих сайтах можна знайти машину вартістю від 100 до 100 тисяч доларів. Проте експерти кажуть під час покупки автомобіля необхідно  звертати увагу не лише на ціну.  Автомобільний експерт розповідає, новачку краще придбати недорогу машину вітчизняного виробництва. Такі автомобілі не дорогі у ремонті та обслуговуванні. Крім цього фахівець радить під час покупки авто обов’язково необхідно звернутися за допомогою до фахівців.
 
Статистика каже, цього річ  у квітні українці придбали на 86% нових авто більше ніж минулого року.  Крім цього Україна в рамках угоди про Зону вільної торгівлі скасувала мита на товари з Європейського союзу тому вже у 2017 податок на мито будуть щорічно знижувати на 1%. Проте, українці змін в цінах на європейські машини не відчують і через кілька років. Адже вартість нової машини формується з цін виробника, збору при під час першої реєстрації, а також  ПДВ, акцизного збору та мита. Тоді як для європейських виробників зміниться лише одна складова ціни – мито.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ