Новини

Євробачення-2017 прийматиме Україна


Подарувала нашій державі таку змогу співачка Джамала

Найвище оцінили нашу співачку судді Сан-Марино, Грузії, Боснії і Герцеговини, Данії, Молдови, Латвії, Ізраїлю, Сербії, Македонії, Польщі, Словенії. Азербайджанські, італійські і британські судді віддали українській виконавиці по 10 балів. Литва присудила Україні 8 балів. В 7 балів виступ Джамали оцінили Білорусь, Естонія та Німеччина. 6 балів Україні віддали судді зі Швейцарії. 4 бали подарувала Норвегія. Всього три бали Україні присудили Нідерланди і Бельгія і ще два бали –  Австралія і Греція. Жодного балу не отримала Джамала від Росії, як, до речі, і Лазарєв – від українських журі. Проте Лазарєв отримав найбільше голосів від телеглядачів.
 
 
Російські ЗМІ називають третє місце Лазарєва злим жартом і зазначають, що національне жюрі «підкорегувало» результати. Також називають конкурс політичною виставою. Вже після оголошення результатів Сергій Лазарєв і його продюсер Філіп Кіркоров прокоментували результати. Кіркоров назвав Джамалу переможницею, проте зазначив, що якщо б не зміна правил, 1-ше місце було б у його підопічного, адже саме Сергій отримав найбільшу кількість голосів від глядачів. Бронзовий призер конкурсу привітав Україну і підкреслив, що своєю роботою теж цілком задоволений.
 
На прес-конференції переможниця зазначила, що, якщо б вона була в журі, свій голос і найвищий бал віддала б Австралії. Каже, ця композиція для неї як для композитора вирізнялася з-поміж інших. Наразі вся Україна бурхливо реагує на перемогу Джамали. Не вщухають раді ні емоції ані в українських ЗМІ, ані в соціальних мережах.
 
Нагадаємо, конкурс Євробачення відбувався в Україні один раз за всю історію  –  2005 року після перемоги Руслани.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ