Новини

Ігор Главан представлятиме Україну на Олiмпiадi у Рiо-де-Жанейро


Легкоатлет Iгор Главан за п’ять років наполегливих тренувань став одним із найсильніших у спортивній ходьбі. Українця навiть висували на звання кращого легкоатлета Європи

Його звичний ранок починається з інтенсивних тренувань. Спочатку розминка, потім чекає дистанція у 30 кілометрів. Тут на підборах довго не побігаєш, але спортсмен вчасно виправляє – каже: це не біг, а ходьба. 
Ця сама ходьба привела Ігоря Главана на спортивний Олімп. Однак ще якихось шість років тому у те, що цей хлопець стане справжнім чемпіоном, не вірив навіть він сам. Крім того, через проблеми зі здоров’ям, батьки не надто схвально ставилися до занять сина.
 
Легкоатлет розповідає, що до занять спортом жив з батьками у селі. Проте після того, як у 19 років почав займатися спортом, перебрався до міста. На Київщині у Броварах Ігор мешкає вже більше чотирьох років. За цей час спортсмен встиг встановити національний рекорд на чемпіонаті світу в Італії, крім цього, отримав у Лондоні олімпійську ліцензію. Наразі, каже, до підкорення нових спортивних вершин готовий, а за Олімпіаду, на яку вже незабаром вирушить до Ріо-де-Жанейро, не хвилюється
Тренер легкоатлета каже, що за своїх підопічних переживає, тож намагається підтримувати постійно, проте, на відміну від спортсменів, сам чоловік перед змаганнями неабияк хвилюється.
Сам спортсмен вкрай скромний. Про особисте життя воліє не говорити, проте зізнається, що його серце вже зайняте, а от про мрії ходак розповідає: найбільше бажає отримати першість у змаганнях та звичайне родинне щастя.
На початку серпня Ігор Главан вирушить підкорювати Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро. Там він буде змагатися за першість у марафонській дистанції зі спортивної ходьби. Однак наразі перед важливим стартом у нього місяць складних тренувань та підготовки. 

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ