Новини

30 тисяч паломників-хасидів з усього світу зустріли Рош а-Шана


Звідусіль лунають крики, повсюди гори сміття, яке залишили після себе десятки тисяч іудеїв, що прибули до Умані аби відсвяткувати Єврейський новий рік.Вулиця Пушкінська у центрі  міста  стала епіцентром святкувань, адже саме тут встановлено пам`ятник пророку Нахману Раббину. Лише за тиждень понад тридцять тисяч хасидів, що приїхали на святкування до Умані перетворили місто на суцільне сміттєзвалище. Та допоки одні місцеві шоковані горами сміття, інші – виправдовують хасидів-паломників.

Сміття в Умані зараз повсюди. А місцеві готові терпіти будь-що, адже гості приїздять сюди і ладні витрачати чималі гроші. Орендувати житло, купити продукти чи сувеніри у місті можна не дешевше ніж на елітних заморських курортах. А от сервіс, що пропонують місцеві «бізнесмени» бажає кращого.

Валентина одна із небагатьох, хто відмовився поселити у себе вдома таких туристів. Навіть за великі гроші. До того ж, як засвідчує практика, святкування Нового, іудейського року не минає спокійно. Утім терпіти місцевим мешканцям залишилось не довго. Адже останній день святкувань добігає свого закінчення і вже незабаром усі паломники повернуться до своїх домівок.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ