У Львові застрелився патрульний. З'явилися офіційні деталі (відео)

12:09 04.03.2021

З’явилися подробиці смерті молодого поліцейського у Львові. У четвер, 4 березня, 34-річний працівник патрульної поліції вчинив самогубство через сімейні негаразди. Про це повідомили в патрульній поліції Львівської області.

Зазначається, що чоловік загинув від вогнепального поранення в голову. Його знайшли зранку на території управління перед заступанням на службу.

«Патрульний ніс службу в наших лавах із 2017 року, жодних зауважень до виконання ним службових обов’язків не було. Висловлюємо свої найглибші співчуття родині, рідним та друзям загиблого поліцейського. Це дуже важка й болісна втрата для всіх нас», – повідомив начальник Управління патрульної поліції у Львівській області ДПП Роман Пилипенко.

Нагадаємо, про смерть патрульного поліцейського повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич. Першою версією було необережне поводженням зі зброєю.

У четвер, 4 березня, у Стебницькій міській лікарні помер поліцейський сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 2 Дрогобицького районного відділу поліції старший сержант поліції Мар’ян Смольський.

«Від імені всіх поліцейських Львівщини я висловлюю глибокий сум із приводу важкої втрати – передчасної смерті нашого товариша Мар’яна Смольського. Більше дев’ятнадцяти років він гідно виконував свій службовий обов’язок – служив людям, захищав Закон і залишив по собі добру пам’ять. Мар’яну було 40 років, сиротою залишився одинадцятирічний син. Щирі співчуття родині та близьким правоохоронця. Вічна Йому пам’ять!», – зазначив очільник поліції Львівщини Олександр Шляховський.

LIVE
Телепрограма
19:30
Новини
19:57
Прогноз погоди
20:00
Світ кіно
22:00
Valevska SHOW
00:00
Новини. Підсумки дня
00:28
Прогноз погоди
00:30
Світ кіно
Чи готові Ви вакцинуватись від Covid-19
Гарантовано восени кількість захворівших зросте. Чому я не роблю щеплення?
COVID-19 Україна
Хворих: 2 679 185
Нових випадків: 18 912
Одужало: 2 344 799
Померло: 61 843
Протестовано: 13 709 705


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 ( багатоканальний )
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook