Новини

Співробітникам Мін’юсту презентували нову технологію вивчення англійської мови


Для тринадцяти тисяч співробітників Міністерства Юстиції  була презентована перша в Україні безкоштовна онлайн-технологія вивчення англійської мови, яка розроблена командою соціально освітнього проекту

Відтепер будь яка державна структура матиме можливість долучити своїх співробітників до вивчення іноземної мови через програму «Lingva.Skills»
Станіслав Куценко – Начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві:
“Вони можуть подати свою заявку, це відбувається таким чином, що вони заповнюють свою попередню заявку на сайті Lingva.ua, сайті вивчення англійської мови, ми цю заявку від них приймаємо, якщо це орган влади або вищій навчальний заклад, або інша структура державна, ми відповідно запрошуємо їх, щоб вони подали списки бажаючих від себе навчатися”.
 
 
Багато органів державної влади  вже встигли залучитися до проекту та вдосконалювати свій рівень знань іноземних мов. Також на конференції звучали поради якими якостями треба володіти людині, зокрема державному  службовцю, щоб вивчити нову для себе мову в найкоротші строки.
У майбутньому, залучитися до програми зможе і звичайний громадянин. Зазначається, що це буде залежати від  успішності оволодіння програмою держслужбовцями та політиками. 

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ