Новини

Сергій Регеда готується до Чемпіонату Європи з легкої атлетики


Сергій Регеда – бронзовий призер чемпіонату світу серед юнаків, легкоатлет член Української збірної,   свого часу виграв золото серед молоді у метанні молота на чемпіонаті України з легкої атлетики

У Луцьку на чемпіонаті України Сергій виграв бронзу, з результатом 69 метрів.  Проте ще до того у спортсмена вже був той результат, який дозволив йому поїхати до Амстердама. У Києві спортсмен перевершив Амстердамський норматив на вісім сантиметрів.   
До початку Чемпіонату Європи з легкої атлетики залишилось менше тижня, і легкоатлет потроху входить в той ритм, котрий дозволить йому буди кращим. Спортсмен вже знає хто йому буде протистояти, а суперники в нього дуже не прості.
 

 

Початок було покладено у Ліллі.  У секторі для метання молота Сергій  з результатом 74,06 м, став третій на чемпіонаті світу.У секторі для метання молота він виграв бронзову медаль. На той момент Сергій вже працював з новим тренером – Сергієм Сухоносовим. Тепер спортсмен вже працює з новим тренером, котрий бачить в ньому майбутнє та стимул для нових перемог.
Тренер і спортсмен почали працювати разом з 2010 року.  На той час Сергій ще виступав у юнацькому віці і метав 5-кілограмовий снаряд. У нього був результат 70 метрів.  Але як зазначив сам тренер, Сергій  на юніорському чемпіонаті світу міг боротися за медаль, навіть не зважаючи на те, що більшість суперників були старші за нього. Проте наполегливість та цілеспрямованість спортсмена довела що він може спробувати себе на високому рівні.
Після того чемпіонату пройшов відбір на зимовий Кубок Європи  який відбувався за підсумками лютневого чемпіонату України з метань у Ялті. 
Тоді у  Кастельйон у складі української команди вирушили одразу кілька атлетів з першої п’ятірки світового та європейського рейтингів. 
Представляти Україну  рекордсмен світу серед юніорів з метання диска Микита Нестеренко, та вже в якості бронзового призера юнацького чемпіонату світу-2011 з метання молоту Сергій Регеда
Спортсмени вже на повну готуються до участі у Чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Незабаром світ відкриє для себе нові імена, а легкоатлети впишуть новий розділ у медальну історію змагань.  Серед них прогриміти на усю Європу хоче ось цей спортсмен – Сергій Регеда.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ