Новини

Перед початком Олімпійських ігор боксерська збірна провела відкрите тренування

Провели відкрите тренування спортсмени перед відльотом до Бразилії на олімпійській базі в Конча-Заспі

У Ріо-де-Жанейро Національну збірну Україну з боксу будуть представляти спортсмени в п’яти вагових категоріях 51, 56, 64, 75 та 81 кілограми відповідно. Старший тренер національної команди зазначив, що для спортсменів це виклик, який вони повинні подолати.
Щоб отримати медалі на олімпійських іграх, українські боксери повинні пройти чи мало спортивних випробувань. Одним з тих хто представить Україну на Ріо буде – Володимир Матвійчук. Спортсмен завоював ліцензію у ваговій категорії 64 кг на останньому кваліфікаційному турнірі – в Каракасі де мав битися за путівку у своїй ваговій категорії проти аргентинця Карлоса Акіно, але з невідомих причин суперник відмовився від бою і путівка на ігри дісталась нашому спортсмену.
 
Один із лідерів збірної України з боксу у вазі до 56 кг Микола Буценко також  виборов для себе таку важливу ліцензію. У видовищному чвертьфінальному двобої на світовому ліцензійному турнірі у Баку Микола переміг представника Алжиру Фахема Хамачі, чим гарантував для себе нагороду змагань та, що найважливіше – ліцензію на Олімпіаду 
Першою та єдиною представницею жіночої збірної, котра здобула ліцензію стала Тетяна Коба.  Лідер збірної України у вазі до 51 кг, здобула першу “боксерську” ліцензію для України на Олімпійські ігри 2016 року, які прийматиме Бразилія. Це стало можливим завдяки яскравій перемозі Коб у додатковому поєдинку на Європейському кваліфікаційному турнірі в Туреччині. Сама спортсменка повністю налаштована на бій зі своїми суперницями.
Головний тренер жіночої збірної України з боксу не здивований тим, що Тетяна пройшла своїх суперниць, та здобула право виступати на Олімпійських іграх в Бразилії. 
За право бути кращим та здобути перемоги на Олімпіаді в Бразилії, також мають шанси Дмитро Митрофанов у вазі 75 кілограмів та Денис Солоненко у вазі 81 кілограм. Вже 26 липня наша команда візьме курс на Бразилію, де пройде акліматизаційний збір, а вже 6 серпня розпочне боротьбу за медалі Олімпіади 2016. 

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ