Новини

На березі Дніпра у Черкасах пройшов open-air «Гайда Fest»


Музично-художній open-air фестиваль «Гайда Fest» позіціонується як захід, який об’єднує українську молодь на засадах саморозвитку, а також  популяризує українську культуру

Кілька черкаських активістів створити власний музично-мистецький фестиваль, аби посилити інтерес до міста та зробити його привабливішим для туристів. Так, на літній культурно-розважальній мапі країни зявився ГайдаФест. Організатори розповідають, що планують проводити фестиваль щороку, аби до міста приїжджали люди з різних куточків України – розважитися, відпочити та гарно провести час. Хедлайнерами музичної сцени фестивалю стали виконавці з Білорусі «Заточка» та українські гурти «Чумацький шлях» і «Карна». 
 
 
Анастасія Білецька – організатор фестивалю:
“Відбиралися за наступними критеріями: перше – це україномовна музика, тому що ми хочемо популяризувати українську культуру, а по-друге це якісний контент, який слухає нинішній фестивальний народ. Основну частину коштів нам забезпечила держава. Виграли міський грант, обласний грант – який значну частину витрат покрив”. 
На фестивалі гості мають змогу долучитися до цікавих культурних та мистецьких заходів, почути українську музику та познайомитися з творчими особистостями. Зокрема, проводяться і літературні лекції, організовані місцевою молодіжною громадською організацією.
Окрім насиченого музичного концерту, на фестивалі також є різноманітні лекції, майстер-класи, та всеукраїнський зліт автостоперів.
Добре що в теплу пору року…багато містян бажають добре десь провести час. Сьогодні цікавий гурт «Карна» також виступає, який я вживу ніколи не бачив, не слухав. А чи прийдеться до смаку іншим тут я судить не беруся, тому що смаки у людей різні.
Однак, дехто з черкащан вважає, що, варто було б наситити фестиваль більш різноплановою жанровою музикою.
Гайда Фест привабливий для туристів, адже він – безкоштовний. На території фестивалю облаштоване наметове містечко, де можна провести ніч після драйвового відпочинку. 

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ