Переможниця "МайстерШеф. Професіонали-3" видала, що творилося за лаштунками: "Школа виживання"

09:15 11.06.2021

Елеонора Баранова, яка стала першою дівчиною-переможницею "МайстерШеф. Професіонали", розкрила, що творилося за лаштунками кулінарного шоу

25-річна переможниця третього сезону, яка виграла мільйон гривень, зараз працює разом з одним із суддів проєкту - ресторатором Володимиром Ярославським в його новому закладі, а також запустила власну доставку їжі. У планах у Елеонори відкрити власну кулінарну школу, причому не просто з приватними уроками, а, заручившись підтримкою держави, щоб кожен міг собі дозволити цю професію.

В одному з інтерв'ю Баранова назвала "МайстерШеф. Професіонали " - школою виживання. Дівчина розкрила, що мала на увазі, розкривши деталі закулісся проєкту виданню "КП в Україні".

За словами Баранової, шоу її загартувало: "Ти потрапляєш в незвичне середовище проживання, доводиться підлаштовуватися. Мені було непросто. Не можу назвати себе інтровертом, мені просто більш комфортно в своєму оточенні. Жити поза домом з незнайомими людьми мені було незвично. Такий собі табір - ви живете по дві людини в кімнаті. У кожного свої звички. Хтось спить з включеним телевізором, тому що не може заснути. А я так не можу. Доводиться уживатися, знаходити точки дотику. Швидше побутові речі були для мене незвичними. Ти знаходишся в соціумі, де кожен шеф. Плюс судді, вердикти, таймінг, умови, рамки. Так, це школа, по-іншому не назвеш".

Раніше переможниця "МайстерШеф. Професіонали" ділилася, що було найскладнішим для неї. Дівчина розповіла в Instagram про емоційне вигорання.

"Коли пішов Льоня, мене це прям вибило і добило... тому що там була прямо низка - пішла Ліда, пішов Нужний, Льоня... І в якийсь момент я зрозуміла, що я наступна. Якось все йшло по ланцюжку... до бабки не ходи - збирай валізи", - розговорилася Баранова, якій все ж вдалося взяти себе в руки й дійти до переможного кінця.

Нагадаємо, в "Майстер Шеф. Професіонали 3", учасники нагодували Ектора і Ярославського смердючими консервами: "це треш!"

Раніше портал Politeka повідомляв, що суддя "Майстер Шеф" Глинська розкрила рецепт незвичайного лаймового пирога: "створює гарний настрій»"

На Politeka ми розповідали, що "Майстер Шеф. Професіонали 3", вражений Хіменес-Браво розгромив 21-річного учасника-нахаба: "Попустили..."

LIVE
Телепрограма
08:43
Прогноз погоди
08:45
ТОП 10 вражаючих фактів
09:00
ПравдаТУТ LIVE
11:00
Світ кіно
12:45
Україна. Історія щодня
13:00
Новини
13:12
Прогноз погоди
Чи підтримуєте ви вільний ринок землі?
Закон про ринок сільськогосподарських земель почне діяти з 1 липня. Спочатку купувати землю зможуть тільки фізособи. З 2024 року таке право отримають і юридичні особи.
COVID-19 Україна
Хворих: 2 227 225
Нових випадків: 1 188
Одужало: 2 145 660
Померло: 51 902
Протестовано: 10 603 856


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook