Сивохо в Маріуполі представив проект гуманітарної стратегії возз'єднання України: "Для всієї країни, не тільки для Донбасу!"

11:24 11.06.2021

Організатором презентації гуманітарної стратегії возз'єднання України виступила Національна платформа примирення і єдності( НППЕ), повідомила прес-служба платформи в Facebook, передає "Гордон".

Лідер НППЕ Сергій Сивохо розповів, що в основу представленого документа лягла робота платформи у співпраці з Українським інститутом політики над правками до законопроекту про перехідний період."Вперше за сім років війни на Донбасі з'явилася гуманітарна стратегія возз'єднання України. У розробці брали участь провідні українські академіки, А також експерти з питань врегулювання конфліктів. Стратегія зможе стати основою державної політики реінтеграції Донбасу. Вона спрямована на повернення людей, а вже потім – територій!"- сказав Сивохо.

В Україні сьогодні одночасно існує кілька законів, які визначають конфлікт на Донбасі і умови його врегулювання абсолютно по-різному, додав глава Українського Інституту політики Руслан Бортник."Така ситуація вкрай негативно впливає на послідовність державної політики у врегулюванні конфлікту, створює хаос. Представлена гуманітарна стратегія возз'єднання України якраз повинна долати цей хаос, створювати єдність у владі", - зазначив він.

Маріупольський міський голова Вадим Бойченко підтримав ініціативу."Коли ми в 2015 році задавали питання жителям Маріуполя" а чи любите ви своє місто?", всього лише 36% відповідали "так". А сьогодні вже 89% відповідають:"Так, Ми любимо місто Маріуполь". І це наше ключове досягнення. Я хочу, щоб в гуманітарній стратегії возз'єднання України ми червоною лінією показали людей, їх любов і прагнення до возз'єднання через їх серце, через їх ставлення і через розвиток. Я впевнений, ми повернемо і об'єднаємо всю Україну", - сказав мер міста.

Сивохо повідомив, що найближчим часом заплановано низку таких заходів вздовж лінії зіткнення і на завершальному етапі – у Києві. Повний текст стратегії буде опублікований на сайті платформи, і кожен бажаючий зможе взяти участь в обговореннях і внести свої пропозиції, розповів він.

LIVE
Телепрограма
08:43
Прогноз погоди
08:45
ТОП 10 вражаючих фактів
09:00
ПравдаТУТ LIVE
11:00
Світ кіно
12:45
Україна. Історія щодня
13:00
Новини
13:12
Прогноз погоди
Чи підтримуєте ви вільний ринок землі?
Закон про ринок сільськогосподарських земель почне діяти з 1 липня. Спочатку купувати землю зможуть тільки фізособи. З 2024 року таке право отримають і юридичні особи.
COVID-19 Україна
Хворих: 2 227 225
Нових випадків: 1 188
Одужало: 2 145 660
Померло: 51 902
Протестовано: 10 603 856


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook