Путін як ніхто інший розуміє, що таке НАТО, і як вони тримають своє слово, - Бізяєв

18:17 11.06.2021

Політолог Руслан Бізяєв в прямому ефірі програми «Розвилка. Live» розповів про важливі моменти і заяви в великому інтерв'ю Путіна про Україну, зокрема про ідеологічний і геополітичний аспект.

Ідеологічним моментом він визначає посил Путіна про те, що Україна - це проект «Антиросія». Політолог зазначив, що нічого нового в цьому немає, і колись навіть обговорювалося, що на території континентальної України спробували створити проект «Антиросія», а в Донецьку та Луганську - проект «Антиукраіна». У обох сторін, на думку Бізяєва, вийшло не дуже.

«Постає питання, а що з цим робити? Путін говорив, що Мінські угоди не виконуються. Це зрозуміло, що треба говорити з Донецьком і Луганськом, якщо у вас є якісь питання. Але як можна говорити з Донецьком і Луганськом, якщо Мінські угоди не працюють і працювати не будуть», - заявив Бізяєв.

Ще одним важливим аспектом інтерв'ю експерт зазначає геополітичний, зокрема, що стосується червоної лінії. Бізяєв нагадав, що Путін говорив про те, що час підльоту ракети, якщо Україна вступить в НАТО, до Москви становитиме 7-10 хвилин. Але, на думку політолога, питання навіть не в підлітному часу ракет.

«Путін як ніхто інший розуміє, що таке НАТО, і як вони тримають своє слово. Адже це людина, яка в кінці 90-х - на початку 2000-х хотіла, щоб Росія була в НАТО. Але не прийняли. Це питання геополітичних зон. Фактично вся колишня територія СРСР, включно з країнами Балтії - це зона інтересів Росії та її сателітів. Ми ж розуміємо, що зараз світ перебуває на межі нових ситуативних союзів, які будуть мати парадоксальний вигляд. Дивуватися не треба нічому», - заявив Бізяєв.

Нагадаємо, Бізяєв впевнений, що зі збільшенням боргового навантаження ми все ближче підходимо до дефолту.

Раніше Politeka повідомляла, що Карасьов розповів про відносини України з США.

LIVE
Телепрограма
08:43
Прогноз погоди
08:45
ТОП 10 вражаючих фактів
09:00
ПравдаТУТ LIVE
11:00
Світ кіно
12:45
Україна. Історія щодня
13:00
Новини
13:12
Прогноз погоди
Чи підтримуєте ви вільний ринок землі?
Закон про ринок сільськогосподарських земель почне діяти з 1 липня. Спочатку купувати землю зможуть тільки фізособи. З 2024 року таке право отримають і юридичні особи.
COVID-19 Україна
Хворих: 2 227 225
Нових випадків: 1 188
Одужало: 2 145 660
Померло: 51 902
Протестовано: 10 603 856


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook