ПравдаТУТ LIVE: Ілона Чернобай про кросфіт, який допомагає завагітніти

18:00 17.06.2021
ПравдаТУТ LIVE: Ілона Чернобай про кросфіт, який допомагає завагітніти ОПИС Не втомлюємося вам казати про те, що фізична активність у нашому житті відіграє важливу роль. От і сьогодні фітнес-блогер Ілона Чорнобай розказала про важливість відвідування тренажерної зали та навіть те, що активні заняття спортом та схуднення допомагають завагітніти. Якщо ви думали, що займаючись вдома ви не схуднете – то ні, це не правда. Програма тренування Ілони Чорнобай допоможе втратити не один кілограм і, що найважливіше, втрачена вага до вас не повернеться ні за яких обставин. За чотири години до сну не їсти, і це правило має діяти завжди, аби ви не погладшали і не мали проблем зі здоров’ям. Дивіться уважно та записуйте, бо за цю інформацію люди ладні платити величезні кошти. Ексклюзивні поради від фітнес-блогера Ілони Чорнобай як позбутися зайвої ваги та як впустити у своє життя інтервальне голодання правильно.

ТЕГИ: Фітнес, заняття спортом, фізична активність, правильне харчування, кросфіт, схуднення, здоровий сон. Не втомлюємося вам казати про те, що фізична активність у нашому житті відіграє важливу роль. От і сьогодні фітнес-блогер Ілона Чорнобай розказала про важливість відвідування тренажерної зали та навіть те, що активні заняття спортом та схуднення допомагають завагітніти. Якщо ви думали, що займаючись вдома ви не схуднете – то ні, це не правда. Програма тренування Ілони Чорнобай допоможе втратити не один кілограм і, що найважливіше, втрачена вага до вас не повернеться ні за яких обставин. За чотири години до сну не їсти, і це правило має діяти завжди, аби ви не погладшали і не мали проблем зі здоров’ям. Дивіться уважно та записуйте, бо за цю інформацію люди ладні платити величезні кошти. Ексклюзивні поради від фітнес-блогера Ілони Чорнобай як позбутися зайвої ваги та як впустити у своє життя інтервальне голодання правильно.

Т.

LIVE
Телепрограма
19:15
Остання крапля
19:30
Правда тижня
20:00
Valevska SHOW
21:30
Світ кіно
Чи готові Ви вакціонуватись від Covid-19
Гарантовано восени кількість захворівших зросте. Чому я не роблю щеплення?
COVID-19 Україна
Хворих: 2 253 534
Нових випадків: 265
Одужало: 2 187 170
Померло: 52 955
Протестовано: 11 404 184


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 ( багатоканальний )
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook