Новини

Депутати від БПП підтримують Росію


Чи правда, що уркаїнські депутати мають бізнес у Криму та сплачують податки країні-агресору?

Через агресію Російської Федерації щодня гинуть українські воїни. Кожного дня кількість поранених та вбитих зростає. Лише з початку 2016 – го року своє життя за Україну віддали , за словами міністра оборони  623 військовослужбовці, кількість поранених, як військових так і мирних жителів у рази більша. Кремль продовжує підживлювати терористів живою силою та зброєю, відправляючи на Донбас наче б то гуманітарну допомогу. Верховна Рада України ще у 2015-му визнала Росію агресором. Відповідну постанову підтримав 271 народний депутат. При такому стані справ, ті хто мав минуле у РФ, сьогодні від нього відхрещуються, адже дипломатичні стосунки з агресором розірвано, Україна навіть свого посла з Росії відкликала. І якби слуги народу не розказували і публічно не показували свою любов до неньки України, чимало старників Кремля в українському парламенті все ще є. До прикладу опоблок. А як щодо коаліції….ця владна сила в один голос називає Москву агресором. Але з якихось причин нардеп від Блоку Петра Порошенка – Павло Різаненко не голосує за збільшення кібербезпеки України, дивно. Згодом намстає відомий ідентифікаційний номер платника податків Російської Федерації Павла Різаненка – 770600208413,  регіон місто Москва.
 
Окремий цікавий момент – продаж квартир не в Україні, після того як нардеп України продав нерухомість, до бюджету якої саме країни сплатив податки?! І реєстрація бізнесу на окупованій частині півострова у 2015-му , що через місяць після Дебальцевської трагедії. Через три місяці зареєстрована компанія Трубосталь реорганізовується в Товариство з обмеженою відповідальністю. Адреса реєстрації : Суб`єкт Російської Федерації – Республіка Крим. Місто Ялта. Населений пункт – Гаспра.Павло Олександрович Різаненко володіє 25-ма відсотками активів ТОВ Трубосталь.  
 
Виходить , що народний депутат України отримує прибуток з країни – агресора (відповідно і податки до бюджету цієї країни платить), а Крим для нього є російським? Аби отримати відповіді на ці питання, ми знаходимо Павла Різаненка у Сполучених штатах Америки, по приїзду в Україну, обіцяє зі мною зустрітися – запевняє його прес – секретар, але у назначений день, за три години до запланованого інтерв`ю журналісти отримують відмову.
Громадський активіст Ігор Мотузка називає Павла Різаненка «людиною співпадіння». У його деклараціях відомості за останні роки про наявність нерухомості, машин і власне бізнесу, то з`являються , то раптово зникають, то купуються за тією ж адресою, що продавалися раніше.
 
 
<
Тож виходячи із зібраної нами інформації (знайти і подивитися її може кожен, адже до неї відкритий доступ) цілком логічно виходить те, що народний депутат України Павло Різаненко можливо має російське громадянство – каже юрист. 
У свою чергу одні політологи сподіваються на електронне декларування, яке змусить високих чинів писати правду у своїх деклараціях, інші ж відкрито говорять про прикрі речі, у тому числі що приклад такій безкарності подає сам президент України Петро Порошенко.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ