Новини

Гостомель святкує День селища


Селище Гостомель святкує свій 522 день народження

До цього дня міська влада приурочила три події. Так, до Дня захисника України в селищі було відкрито пам’ятник героям АТО, які до останнього на сході захищали рубежі країни. Голова Гостомельскої спілки АТО переконаний, цей пам’ятник стане своєрідним символом для жителів селеща.  
Після того жителі Гостомеля на чолі із селищним головою урочисто перерізали стрічку біля нового фонтану. До свого свята Гостомель зробив крок до спортивних рекордів – у селищі відкрили нову спортивну залу. Тепер кожен зможе займатися на оновленому татамі та освоювати бойові прийоми разом з переможцями  всеукраїнських та європейських чемпіонатів. Після урочистого перерізання стрічки юні спортсмени продемонстрували бойові прийоми.  
Тренером та співзасновником виступив Сурен Саргсян. Саме під його керівництвом будуть тренуватись нові чемпіони з бойового самбо. Тренер зазначив, що такий спортивний зал буде  стимулювати молодь приходити займатись спортом. Голова селищної ради переконаний, що це не останні зміни на благо мешканців Гостомеля. Адже такі свята будуть відзначатись кожного року, і оновлення торкнуться усіх сфер життя містян.  
 
<
День народження Гостомеля освячується Покровом Пресвятої Богородиці, тому селище квітне з кожним роком все більше, кажуть його жителі. 

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ