Новини

Европейські ініціативи в Бучі


Бучанський гуманітарний університет вітав у своїх стінах поважних гостей

Бучанський університет приймав у себе Польську делегацію яка зробила європейську освіту ближче до студентів. Ректор університету висловив подяку усім, хто прийшов підтримати польську делегацію, та нагородив Кароля Карського та його дружину медаллю та грамотами. 
 
Міністр є професором на факультеті соціальних наук Варшавської школи гуманітарних наук ім. Болеслава Пруса. Він викладає міжнародне публічне та європейське право. Він також є віце-президентом Польського інституту міжнародних справ, є автором багатьох наукових публікацій у галузі міжнародного та європейського права. 
У  Бучанській раді було підписано договір між університетом Бучі та Варшавським університетом, після того, було урочисто перейменовано  одну з вулиць в місті Буча. Вулицю назвали на честь президента Польщі,  Леха Качинського, який трагічно загинув в авіакатастрофі в Смоленьску в 2010 році. 
 
  
Місто Буча стає Європейським містом завдяки підтримці голів міста та усіх небайдужих громадян. Приїзд високопоставлених гостей до міста – це спроба наблизити місто до європейських стандартів.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ