Новини

Україна на шляху децентралізації освіти


Децентралізація освіти – значний крок на шляху розвитку нашої держави

Адже саме з навчання починається становлення майбутнього покоління, а далі і всієї нації. Які кроки вже вже зроблено в цьому напрямку і що ще планується зробити. 
Діти – це наше майбутнє, втім сучасні школи та вищі навчальні заклади не завжди враховують потреби і особливості кожної дитини.
 
Щоб виправити це і зробити майбутнє покоління конкурентоспроможними відносно європейського, Міністерство освіти і науки України проведе децентралізацію освіти. Вже створена концепція нової української школи. Першим результатом змін у сфері освіти стали опорні школи. З початку втілення реформи вже існує 19 таких закладів в різних територіальних громадах. 
 
 
Як повідомляють експерти, втілення нововведень йде за планом, вже були закуплені шкільні автобуси, книжки, меблі тощо – усе, що потрібно для модернізації шкіл. Найскладнішим моментом децентралізації освіти, за словами Гриневич, є саме процес управління.
За словами Лілії Гриневич, щоб створити дійсно обізнану і сильну націю, треба почати з людей, які займають не великі посади, але грають величезну роль у становленні кожної особистості. А саме з учителів і директорів шкіл.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ