Новини

Українські шпажисти стали бронзовими призерами

Юніорська збірна України з фехтування на шпагах посіла третє місце на етапі Кубка світу в Братиславі, Словаччина

В 1/4 фіналу Інна Бровко, Євген Горбачук, Катерина Чорнийа Павло Лиманський, Артем Матевосов і Дарина Варфоломеєва з розривом в один укол взяли гору над поляками, завершивши зустріч з рахунком 36:35 на свою користь.
За право бути в фіналі українські шпажисти боролися з угорцями. Протягом усього поєдинку наша збірна відставала від опонентів. Переломним моментом став бій Інна Бровко – Кінга Надь, де українці вдалося відіграти достатню кількість уколів, щоб скоротити відставання до мінімуму – 32 – 33

Нагадаємо, в листопаді жіноча збірна України з фехтування на шпагах стала чемпіоном етапу Кубка світу в Китаї. Також в поточному сезоні встигли відзначитися шаблістки, які завоювали срібні медалі на міжнарод-ному турнірі в Орлеані, при цьому вони виступали без свого лідера Ольги Харлан, яка відновлюється після операції на плечі.