Новини

Англійська мова для учасників АТО у Львові

На базі Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій стартував безкоштовний курс уроків англійської мови. Такий урок сьогодні відвідав тимчасово повірений у справах  Австралії  Брюс Едвартс 

Вони вирішили вивчити іноземну мову, щоб влаштувати по-новому своє життя та  знайти кращу роботу.  Курс розрахований для  воїнів АТО та їхніх сімей. Триватиме понад  три місяці. Наразі такі заняття  двічі на тиждень відвідують близько сорока осіб.  Охочих навчатися поділили на дві групи за рівнем складності вивчення мови.  
 
Заняття для наших бійців проводять австралійці Тетяна та Джеррод Вайдборн. Вони приїхали сюди ще на початку Революції Гідності. Подружжя планує лишитися  до грудня, а своїх дітей вже віддали до львівської школи. В Австралії Тетяна працює учителем музики, а тут стала не просто викладачем англійської, а й справжнім товаришем нашим бійцям. 
 
Нагадаємо, 2017-й рік Президент України проголосив роком англійської мови, а навчити цьому наших захисників – це вже справа честі для країни. 

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ