Новини

Чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту


У столиці змагання з пожежно-прикладного спорту зібрали під одним дахом представників майже з усіх регіонів нашої країни

Понад 30-ть команд боротимуться за титул найкращого та найшвидшого. Організатори зазначають, що головна ціль турніру у підвищенні боєготовності пожежних підрозділів. Минулорічні чемпіони з Івано-Франківської області кажуть, що секрет їхньої перемоги – це напружені тренування та командний дух.Свою команду підтримує й тренер. У чемпіонаті беруть участь не лише чоловіки, а й прекрасна половина. Організатори зазначають, що цей вид спорту вже виростив не одне покоління спортсменів, які гідно представляють нашу країну на міжнародному рівні.

 

  На змаганнях представлено чотири основні напрямки –100 метрова смуга з перешкодами, підйом по штурмовій драбині і трьох колінній драбині та двоєборство. Цей вид спорту бере початок ще з далекого 1937 року і сьогодні це ювілейний, 80-(вісімдесятий) чемпіонат. Переможці представлять нашу країну на чемпіонаті світу, який вже невдовзі відбудеться у Туреччині.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ