Новини

Онлайн шахрайство


Обрежно: шархраї у ваших соцмережах. Інтернет-злочинність на Львівщині набирає обертів

Львів’яни дедалі частіше потрапляють на гачок аферистів , і позбавляютсья не лише особистого віртуального простору, а й грошей. Відтепер аби стати об’єктом злочинця достатньо просто відкрити сумнівний сайт. Лише за останній місяць до обласної Кіберполіції звернулось понад пів тисячі жертв. 
 
Кіберполіцейські Львівщини або як їх називають серед своїх кібери, кожного дня зустрічаються з подібними випадками. Сьогодні завдяки світовій мережі можна придбати буквально усе за прийнятною для себе ціною. Однак цей сучасний сервіс «освоїли» і аферисти різних ґатунків, які успішно використовують довірливість людей та їх бажання максимально зекономити на покупці. 
 
 Щомісяця фіксують десятки фактів шахрайства. Віднайти злочинців іноді вдається, однак зробити це вкрай складно, оскільки вони зазвичай одноразово використовують і стартові пакети до мобільних телефонів, і банківські картки, куди потерпілі перераховують кошти. Аби не стати жертвами аферистів, слід бути максимально обережним. Коли злодіїв , все ж таки ловлять на гарячому, половина із них обходяться легкими покараннями . Поліцейські зауважують, законодавство України не містить потрібних статей за інтернет злочини, тому за таке шахрайство зловмисники часто відбуваються більш легким покаранням.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ