ЗМІ: у Києві суддя Солом'янського суду потрапила в скандал через рейдерське захоплення землі

10:38 15.09.2021

Киянка подала до Вищої ради правосуддя скаргу на суддю Солом'янського районного суду Галину Козленко, яка використовуючи службове становище, не давала сусідці продати ділянку, а також підозрюється в тому, що "зарейдерила" шматок чужої землі

Про це йдеться в статті Lenta.UA.

Постраждала мешканка Києва Олена Чорнобривкіна розповіла, що через фінансові проблеми хотіла продати земельну ділянку на Жулянах, проте в день продажу туди приїхала поліція. В результаті, домовленість про продаж була зірвана. Пізніше виявилося, що поліцію викликали спеціально.

«У цю справу включився адвокат, який за допомогою запитів швидко дізнався, хто і навіщо викликав поліцію. Зокрема, у відповіді на один із запитів сплив телефонний номер, з якого здійснювалися дзвінки. Цікаво, що невідома особа представлялася сусідом. Однак тут-то і стало зрозуміло, хто ставив палиці в колеса пенсіонерці: за допомогою інтернету і мобільного додатку «Getcontact» вдалося встановити, що вказаний номер використовує якийсь Максим Годун, якій працює в Солом'янському суді помічником судді Галини Козленко", - йдеться в матеріалі.

"Згідно з виписками з суду, Годун протягом робочого часу перебував на робочому місці і не міг фізично бути на Жулянах. Висновок напрошується сам собою-Годун дзвонив з роботи. І за чиїмось вказівкою-особистого профіту у нього тут немає. Ризикнемо припустити, що Годуна попросила поклопотати про виклики поліції реальна сусідка Чорнобривкіна – Галина Козленко», - йдеться в статті.

Ймовірна причина такої поведінки судді розкрилася після того, як навесні продаж ділянки все-таки відбувся, і новий власник землі – Марк Горбаченко – провів геодезичні роботи, за результатами яких виявилося, що частина будинку судді Козленко, який знаходиться на сусідній ділянці, насправді стоїть... прямо на придбаній ним території.

Суддя Солом'янського судді Козленко живе в будинку площею 350 квадратних метрів

«Умисел служительки Феміди Козленко по відношенню до чужої землі стає зрозумілий, якщо поглянути на історію її декларацій. ЗМІ, які пильно стежать за судовою владою, ще в 2015 році звернули увагу, що Козленко любить маніпулювати нерухомістю – раптом, після невинно чистої декларації 2014 року, в якій у неї ні кола ні двору, в 2015 році вона відразу декларує 1059 кв.м нежитлової нерухомості в Харківській області, яка нібито знаходиться у неї з 2006 року», - йдеться в матеріалі.

"Що ми маємо в сухому залишку? По-перше, використання пані Козленко службового становища в особистих цілях. По-друге, захоплення чужої нерухомості. На що варто було б звернути увагу правоохоронним органам і Вищій раді правосуддя. Тим більше, що власники землі зробили відповідний запит до ВРП та інших компетентних органів - і чекають реакції на свавілля з боку судді Козленка», - резюмує журналіст.

LIVE
Телепрограма
15:20
Без коментарів
15:30
ТОП 10 вражаючих фактів
15:45
ТОП 10 вражаючих фактів
16:00
Документальний серіал
17:00
Новини
17:12
Прогноз погоди
17:15
Україна. Історія щодня
Чи готові Ви вакцинуватись від Covid-19
Гарантовано восени кількість захворівших зросте. Чому я не роблю щеплення?
COVID-19 Україна
Хворих: 2 379 483
Нових випадків: 9 058
Одужало: 2 240 388
Померло: 55 424
Протестовано: 12 633 853


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 ( багатоканальний )
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook