«Перейде в ранг колишніх». Холодницький дав невтішний прогноз для Ситника

11:01 15.09.2021

Колишній голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький прогнозує, що Банкова хоче повністю оновити керівництво антикорупційних органів. Про це екскерівник САП, що вже рік, як звільнив посаду, сказав у коментарі «Главкому».

Холодницький нагадав, що повноваження директора НАБУ Артема Ситника теж закінчуються через пів року. Саме тому він допускає проведення паралельного конкурсу на голів САП та НАБУ задля повного оновлення антикорупційної інфраструктури.

«Але чи це буде зроблено правильно – питання, – зауважив Холодницький. – Без керівника САП для слідства насправді набагато більше втрат, ніж без керівника НАБУ. Бо останній не може приймати остаточних рішень, виписувати підозри та не є процесуальною особою».

Ексглава САП вважає гальмування пошуку свого наступника цілком прогнозованим. «Все насправді складається так, як і передбачав рік тому. Конфлікт на конкурсі (з відбору керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. – Ред.) був закладений на самому початку. Якщо брати перші два етапи, то вони проходили без жодного людського втручання, – тести, бали, все вирішував комп’ютер. А потім почав втручатися людський фактор, і кандидатів викидали фактично з надуманих обставин. Повноцінного керівника САП точно треба обрати та завершити конкурс», – сказав Холодницький.

Нагадаємо, заступник генерального прокурора – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький оголосив про свою відставку 21 серпня 2020 року.

25 січня стартував конкурс із обрання нового глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Планувалося до кінця літа завершити конкурс на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, у межах якого мають обрати нового керівника САП.

Проведення конкурсу з відбору керівника САП було одним із критеріїв для збереження безвізу між Україною та Євросоюзом, а затягування з оголошенням його результатів може мати негативні наслідки для України, вважають експерти.

LIVE
Телепрограма
15:20
Без коментарів
15:30
ТОП 10 вражаючих фактів
15:45
ТОП 10 вражаючих фактів
16:00
Документальний серіал
17:00
Новини
17:12
Прогноз погоди
17:15
Україна. Історія щодня
Чи готові Ви вакцинуватись від Covid-19
Гарантовано восени кількість захворівших зросте. Чому я не роблю щеплення?
COVID-19 Україна
Хворих: 2 379 483
Нових випадків: 9 058
Одужало: 2 240 388
Померло: 55 424
Протестовано: 12 633 853


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 ( багатоканальний )
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook