Немає єдиної валюти, немає єдиного уряду. Все інше можна інтегрувати 250 років без зупинки, - Жданов про злиття Росії і Білорусі

17:17 15.09.2021

Військовий експерт Олег Жданов в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай 24" розповів, чому президент Білорусі Олександр Лукашенко в політичному плані сильніший, ніж президент Росії Володимира Путін.

"Лукашенко намагається розіграти ось цю стару притчу, коли один селянин пообіцяв навчити віслюка розмовляти. І взяв термін 25 років. Коли його запитали що ж ти робиш, він говорить: "За 25 років або віслюк, або емір, хтось помре". Ось, він саме це і робить. Чергова зустріч, черговий провал, немає єдиної валюти, немає єдиного уряду. Все інше можна інтегрувати 250 років без зупинки", - сказав Олег Жданов.

Він зазначив, що Лукашенко в політичному плані набагато сильніший і хитріший, ніж Володимир Путін.

"Ось, він у квітні його фактично прокинув, і зараз він теж його прокинув... Згадайте квітень місяць, коли Путін там і Раду федерації зібрав під зустріч, і все інше, а Лукашенко замість того, щоб сказати “Ну, так, давайте підписувати", сказав "Ми не проти, але давайте ще попрацюємо з документами". І ось ця фраза відтягнула ще на 6 місяців підписання", - додав Жданов.

За його словами, Білорусь може подумати, що їй "загрожує" Україна з півдня, в результаті чого Лукашенко може зажадати від Росії грошей і озброєння.

"Його боятися теж не варто. У нас товарообіг між Білоруссю і Україною дуже великий. Причому на користь Білорусі. Якщо ми перестанемо купувати білоруські автомобілі, трактори, я вже не кажу про продовольство, то Білорусі буде дуже важко. І тоді вона буде перед Росією менш захищеною", - підкреслив експерт.

Як повідомляла Politeka, Бізяєв заявив, що в Білорусі теж досить серйозна економічна криза, як і в більшості пострадянських країн.

Також Politeka повідомляла, що Романчук розповів про свої зустрічі з Лукашенком, його шантажі і пропозиції про співпрацю

LIVE
Телепрограма
13:00
Новини
13:12
Прогноз погоди
13:30
ТОП 10 вражаючих фактів
14:00
Документальний серіал
15:00
7 чудес України. Паланок
15.00
Новини
15:12
Прогноз погоди
Чи готові Ви вакцинуватись від Covid-19
Гарантовано восени кількість захворівших зросте. Чому я не роблю щеплення?
COVID-19 Україна
Хворих: 2 379 483
Нових випадків: 9 058
Одужало: 2 240 388
Померло: 55 424
Протестовано: 12 633 853


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 ( багатоканальний )
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook